Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kudłata100

Dobry ginekolog w małopolsce i na śląsku?

Polecane posty

Cześć, jestem nowa na forum, mam nadzieję że ktoś mi tu pomoże. Dziewczyny proszę napiszcie do jakiego ginekologa/ginekolożki warto iść w małopolsce i na śląsku, szczególnie chodzi mi o miasta: Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Oświęcim, Tychy, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Skawina, Kraków. Szukam lekarza który pracuje w szpitalu państwowym lub prywatnym właśnie w którejś z tych miejscowości, ponieważ muszę iść na operację - wycięcie torbieli wraz z jajnikiem + być może ogniska endometriozy jeśli będą bo mam podejrzenie endometriozy. POMOCY jeśli ktoś miał taką operacje proszę o jakieś wskazówki jak to wszystko wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku mogę Ci polecić ginekologów, którzy przyjmują w Dea Salus w Tychach, na terenach przemysłowych. Gabinet jest dobrze wyposażony w sprzęt. Jest w nim pomieszczenie sanitarne, w którym możesz się przygotować. Wykonywane są badania prenatalne, KTG, hormonalne, cytologiczne itd. mogą Ci założyć wkładkę domaciczną, wykonywane jest także USG. Pracujący tam ginekolodzy są bardzo taktowni, serdeczni i delikatni. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kobieta bo ma te same narządy i zna najlepiej. Bo facet ginekolog z książki nie jest wstanie tego się dowiedzieć! Do tego zawsze przy badaniu ginekologiczny pochwy mam męża i wspierał porody. Bo jak można być zacofaną i wstydzić się partnera a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemnota! Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 art 21 które pozwala nam na obecność osoby bliskiej nawet podczas badań i zabiegów w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do ginekologa w Katowicach www.medis.pl i lekarz do którego chodził dał mi nadzieje na zajście w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam.dr Olszewski przyjmuje w Andrychowie. Super Lekarz świetny sprzęt i podejście. Bardzo miły. Przyjmuje prywatnie.70L wizyta 50zl cytologia. Ma usg 3d 4d. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka788
Ja od malopolski. U mnie numer jeden to Krakow, a w nim doktor Jankowski, ktory przyjmie Cie w klinice Femina na Kostrzewskiego. Bardzo bardzo dobry specjalista. Ostatnio robilam u niego labioplastyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×