Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gooooooość

Dziwne plamienie

Polecane posty

Gość gooooooość

mam taki problem :( 6 lipca miałam ostatni okres, 23 lipca (18dc jak dobrze licze) dostałam niewielkiego plamienia, które na początku było różowe takie ze śluzem, potem była krew. Ale to plamienie było naprawdę niewielkie, wystarczyła wkładka na dzień. Plamiłam tak około 3-4 dni. Uznałam to za plamienie owulacyjne, chociaż nigdy wcześniej takiego nie miałam. Dzisiaj 29 lipca znowu mam plamienie, takie samo również małe, różowe, potem trochę więcej krwi, wkładka starcza. czy to plamienie to dalszy ciąg tego owulacyjnego? mam nadal nieregularne miesiączki... może to kwestia stresu bo mam go w tym miesiącu dużo? przed tym pierwszym plamieniem miałam ogromny wysiłek fizyczny (3 dni pod rząd intensywnie ćwiczyłam), po tych ćwiczeniach dostałam tego plamienia. przedwczoraj też trochę wysiłku i to plamienie znowu się pojawiło :/ proszę o pomoc, martwię się... mam tylko 16 lat, nigdy nie współżyłam więc wykluczam całkowicie ciążę :/ nie mam żadnych innych dolegliwości oprócz lekkiego pobolewania jednego jajnika. przy tym pierwszym plamieniu miałam to samo. a może to po prostu jedno plamienie owulacyjne, które się wydłużyło przez stres i wysiłek? pomocy!!! rozpisałam się, ale chcę żebyś ktoś mi pomógł doradził... pierwszy raz taka sytuacja mnie dotyka a jak czytam co to może być to jeszcze bardziej się stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMisiaczek
Najlepiej jakbyś wybrała się do ginekologa i wszystko na spokojnie mu powiedziała. Ja na początku pierwszej miesiączki też miałam takie plamienia ze 2 dni i przeszło A po tych plamieniach był normalny okres. Nie martw się na zapas :) może masz takie plamienia poprzedzajace okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
U tak młodych osób może się zdarzyć, że organizm kilkakrotnie "podchodzi" do owulacji, stąd i może się zdarzyć kilka plamień śródcyklicznych.Krawienia między miesiączkami zazwyczaj świadczą o wahaniach hormonalnych.Jeżeli plamienie przekroczy 4 dni, jest najprawdopododniej miesiączką.Byłoby dobrze, żebyś zaczęła sobie mierzyć temperaturę (w ustach)-codziennie o tej samej porze, od początku cyklu.Po owulacji temperatura ciała lekko wzrasta.I od tego momentu za 10-18 dni będziesz miała miesiączkę.Nieregularne cykle w pierwszych 5 latach od rozpoczęcia miesiączkowania są normalne, przy czym różnice do 7 dni nawet później nie świadczą o żadnych zaburzeniach.Tak więc jeśli ktoś raz ma cykl o długości 28, a innym razem nawet 35 dni, to nie znaczy, że ma nieregularne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×