Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha90

GINEKOLOG KRASNIK

Polecane posty

Gość mycha90

proszę o konsultacje na temat praktyki dr Wojciecha Sokołowskiego. Mam zamiar chodzić do niego podczas ciąży. proszę o liczne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, jest bardzo niemiły nawet ujełabym ze grubiański, zero empatii dla pacjentek. Podczas pobytu w szpitalu rozmawiałam z pacjentkami i każda miała o nim negatywne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% popieram grubiański to mało powiedziane raczej chamski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co odnosnie jego umiejetnosci w prowadzeniu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pilecam. Prowadził mi cala ciaze bardzo nie mily zlecal częste prywatne USG aby sobie zarobić ostatnie USG złe mi wykonał i wysłał od razu do szpitala na cesarke bo niby dziecko wogole nie urosło ile ja się oplakalam trzeslam ze strachu ze jest cos nie tak lezalam dwa tygodnie w tym kraśnickim syfie jak miałam już zaplanowana cesarke to wziął sobie urlop. A dziecko ważyło 3.500 i buli zdrowe. Prostak odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCCC
Witam, ja mam zupełnie odmienne zdanie i doświadczenie. Ciąża prowadzona przez doktora bardzo profesjonalnie. USG robione w ciąży tyle razy, ile było konieczne. Jestem w pełni zadowolona i będę polecać Pana doktora. Jest rzeczowy, konkretny i zna się na tym co robi. Większość moich znajomych chodzi do niego i potwierdza moją opinię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobitki, ile czasu czeka się na usg do sokołowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W. Sokołowski prowadził moją ciąże (chodziłam do niego do przychodni w Annopolu) i bardzo sobie go chwalę. Zachowywał się jak człowiek, a nie jak zadufany w sobie lekarz. Usg miałam 3 razy, więc to chyba nie jest tak dużo. Zlecał dużo badań, aby rozwiać każdą wątpliwość. Zawsze chętnie odpowiadał na pytania, opowiadał ciekawe anegdoty, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ten lekarz to jako jedyny chyba wie co robi . Ma specyficzny humor , ale to mało ważne . Ważne że nie zaniedbuje pacjentek. Co wizytę bada , usg robi dokładne . I przynajmniej po porodzie przychodzi i się interesuje pacjentka . Jak ktoś ma coś do niego to jest wiele innych lekarzy . Którzy też kaske zedra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Dr prowadzi moja ciąże, jestem bardzo zadowolona, badania usg robi tak często jaka jest potrzeba a nie jak najwiecej żeby zarobić. Nie określiłabym go jaki grubiański tylko specyficzny, każdy człowiek może mieć gorsze dni, ale napewno nie jest chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×