Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatuszekkkkki

ginekolog - Schellenberg z Lublina.

Polecane posty

Gość kwiatuszekkkkki

Poszukuje opinni na temat tego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam go... ale mogę polecić dr. Ćwiklińską, cieszy się ogromnym poważaniem wśród pacjentek. Jest jedną z najlepszych ginekologów w Lublinie. Tylko, że przyjmuje prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapyta
A ja polecam tylko Doktora Swatowskiego przyjmuje w luxmedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaaa
a kogo polecicie na NFZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekkkkki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picks
na wpadka.pl jest wyszukiwarka sprawdzonych i polecanych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u tego lekarza. wyszłam z gabinetu bardzo zdenerwowana. to jak mnie potraktowal było niewyobrażalne , że lekarz może tak rozmawiać z pacjentką w ciąży mówiąc jej , że to pewnie wpadka i tłumacząc jej jak głupiej co to jest 'seks' . Co lepsze twierdzi , że jak się straci dziecko 'to trudno' Badanie ginekologiczne wykonane niedelikatnie wręcz boleśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jeśli chodzi o tego pana , który przyjmuje na ul. biernackiego w Lublinie, to nie polecam, tłumaczenia 20 minut o pipce i nadżerce, nastepnie badanie ktore bylo dla mnie niczym molestowanie seksualne a nie profesjonalne podejscie. Macanie od kolana , uda i przez wzgórek łonowy (oczywiście niechcąco) bylo dla mnie uwłaczające. Nie chcę tego pana więcej widzieć. Wizyta była niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam niedawno u tego lekarza, i BARDZO tego żałuję! Badanie było niezwykle bolesne. Na żadnej z wielu wizyt u innych lekarzy nie spotkałam się z takim silnym ugniataniem. Jestem we wczesnym stadium ciąży i wyszłam pełna obaw czy to badanie nie zaszkodziło dziecku. To było coś strasznego. Na dodatek badanie piersi było w moim odczuciu poniżające. Nie dość że także bardzo bolesne, to jeszcze pomiędzy właściwym badaniem lekarz pozwalał sobie na żenujące komentarze, i dotyk, który moim zdaniem z badaniem nic wspólnego nie ma. I jeszcze ta obrzydliwa, zaschnięta ślina w kącikach ust pana dr. Fuj! Niedobrze mi na myśl o tej wizycie. Drogie Panie omijajcie gabinet tego lekarza z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam niedawno u tego lekarza, i BARDZO tego żałuję! Badanie było niezwykle bolesne. Na żadnej z wielu wizyt u innych lekarzy nie spotkałam się z takim silnym ugniataniem. Jestem we wczesnym stadium ciąży i wyszłam pełna obaw czy to badanie nie zaszkodziło dziecku. To było coś strasznego. Na dodatek badanie piersi było w moim odczuciu poniżające. Nie dość że także bardzo bolesne, to jeszcze pomiędzy właściwym badaniem lekarz pozwalał sobie na żenujące komentarze, i dotyk, który moim zdaniem z badaniem nic wspólnego nie ma. I jeszcze ta obrzydliwa, zaschnięta ślina w kącikach ust pana dr. Fuj! Niedobrze mi na myśl o tej wizycie. Drogie Panie omijajcie gabinet tego lekarza z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam u tego pana dr raz i wiem, że nigdy więcej do niego już nie pójdę. Wizytę uznaje za jakąś traume.Z gabinetu wyszłam mocno roztrzęsiona i zdenerwowana. Nie wiem w ogóle jak taki człowiek może pracować jako lekarz w państwowej przychodni i czego nikt nic z tym nie zrobi. Dla mnie to jakiś zboczeniec nie lekarz, jego badanie zarówno narządu rodnego jak i piersi nie ma nic wspólnego z profesjonalnym podejściem do pacjentki, tylko jest to zwykłe obmacywanie i poniżanie pacjentek. Ja już nie będę opisywać dokładnie swojej sytuacji ale była podobna do wyżej opisanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge polecic dr. Woźniaka z Lublina, ale tez prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Niby poświęca pacjentkom dużo czasu, tłumaczy itd, ale jest wyjątkowo nieprzyjemny, arogancki i zwraca sie do dorosłej osoby na ,,Ty". Jestem w ciąży, a wychodząc z gabinetu myslałam ze zaraz urodze, tak mi podniósł cisnienie!!! Coś strasznego. Nigdy w życiu nie wróce do tego lekarza i do tej poradni!!!! zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćes
Nie polecam. Bylam u niego tylko raz pod koniec mojej ciazy bo akurat w tym dniu nie bylo mojej ginekolog. Zachowal sie jak kretyn zwyzywal mnie od grubych swin ze sie az tak roztylam i kazal pokazac pipule do badania a na koniec sie zapytal czy sobie tam w srodku iwigatorem myje a ja na to ze sie boje ze sobie cos uszkodze a on na to" a jak Ci Twoj maz ptaka wsadza to nie boli" nigdy wiecej do tego lekarza, w ogole dziwie sie ze jeszcze nikt na niego nie doniosl gdxies wyzej bo kego zachowanie jest karygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam do tego lekarza po raz pierwszy i ostatni. Po długim oczekiwaniu na dziecko w końcu na teście wyszły 2 kreski (ciąża później potwierdzona przez innego lekarza). Poszłam do niego w celu potwierdzenia ciąży. Po badaniu stwierdził że to ciąża urojona bo tak bardzo mi zależało, że sobie ją wymyśliłam. Pozytywny wynik testu tłumaczył tym, że: "może i ciąża tam była ale za dużo się bzykałaś z mężem i wszystko zdechło a wynik taki bo się jeszcze nie unormowało". Następnie sugerował pomoc w zajściu w kolejną ciążę. nigdy więcej do niego nie pójdę i nikomu nie polecam. Poza tym dodam że pracuje on również w szpitalu na lubartowskiej i często przyjmuje na izbie przyjęć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellee
Brak słów na to co napisałaś... nie wiem jak to skomentować. Chyba jedyne co to mogę polecić swojego lekarza z Plus Medic oczywiście z Lublina, jak coś to na stronie jest telefon www.plusmedic.pl - lekarze na poziomie, na pewno nie tacy jak napisała koleżanka wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lekarzem Weterynarii i nigdy nie potraktowałam swoich pacjentów w taki obcesowy i brutalny sposób. Pan Doktor wykonał dokładnie taki zabieg przed jakim przestrzegał mnie mój Lekarz Prowadzący. Gdy chciałam oponować Doktor Shellenberg nawrzeszczał na mnie że to on tu jest lekarzem i nie będę mu mówiła co mam robić. Nie mówiąc już o tym że najpierw wykonał inwazyjny zbieg, a dopiero potem zbadał mnie ginekologicznie... Generalnie stanowczo odradzam wizytę u tego Lekarza. Miał jeszcze czelność powiedzieć mi że jestem histeryczką i powinnam brać leki na uspokojenie. Moja rada dla Pana Doktora: zmień profesję na rzeźnika skoro obchodzisz się z Pacientkami jak z mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do Plus Medic na Matki Teresy z Kalkuty i jestem bardzo zadowolona z poziomu opieki med. jaką tam oferują. www.plusmedic.pl - zobacz sobie i jak coś to można umówić się online na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Plus Medic mają dni darmowej konsultacji - jeśli ktoś potrzebuje to śmiało można korzystać, a ja bardzo polecam tych lekarzy, sama chodzę i jestem bardzo zadowolona z leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie polecam. badanie to wręcz molestowanie, do tego spanie i jakieś jęki.. ;/ rozmowa nie miła, teorię jak z filmu "galerianki" o płukaniu pochwy wodą po stosunku to się nie zajdzie w ciąże.. a na mój problem jaki były bóle w podbrzuszu od paru miesięcy i nieregularny okres dostałam zalecenie, żeby płukać tantum rosa i smarować clotrimazolem... no i czopki, które niech sobie sam wsadza w tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie odradzam wizyty u tego "lekarza"!!!! traktuje ludzi gorzej niż zwierzęta, z krwawieniem w ciąży odesłał mnie do domu, zamiast przyjąć do szpitala, bo wg niego nie ma znaczenia gdzie będę leżeć. O stylu rozmowy i uwagach personalnych tego "lekarza" nie wspomnę. OMIJAĆ Z DALEKA!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wizycie i chyba jak wszystkie osoby które u niego były również nie polecam. Jestem w 7/8 tyg ciąży. Badanie było okropnie bolesne. Ponieważ do szczupłych nie należę doktor powiedział abym się rozluźnila bo nie może się przebić przez mój kilku metrowy zwał tłuszczu. Ze to nie jest normalne że jestem tak gruba i wie co mi dolega mam nadczynność żuchwy. Przez całą wizytę był bardzo niemiły czasem tylko próbował obrócić coś w żart. Nigdy więcej. Wiem dlaczego tak łatwo się do niego dostałam. Za wiele pacjentek niema. Ja już napewno do niego nie pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×