Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunia_203

help

Polecane posty

Gość niunia_203

Mam takie pytanie , moze zaczne odpisujac cala sytaucje otoz 26.o1 wzielam pigulke po -Postinor Duo, i miesiaczka powinna wystapic dnia 6.02 i nie wystapila jeszcze , 9.02 zrobilam sobie 2 tesy ciazowe i kazdy z nich wykazal ciaze i nie wiem czy to jest prawdopodobne:(! wiem ze to glupie pytanie ale nie rozumiem tego wzielam przeciez ten caly Postinor przed uplywem 72 h i czuje juz 2 tydzien tak jak zawsze czuje sie przed miesiaczka ale niestety krwawienia jak nie ma tak nie ma (mam jedynie od kilku dni plamienia jednak ciagle nie jest to miesiaczka)!Aha czy mozliwe ze po tym Postinorze przesunela mi sie miesiaczka i czy moze to byc spowodowane stresem poniewaz ostatnimi czasy bardzo sie denerwuje sesja..itp,dodam jeszcze ze moje cykle sa nieregularne i w na poczatku stycznia przestalam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych gdyz byly zle dobrane, Aha i czy wplyw na wynik testu moze miec zazywanie tabletek takich jak Clemastinum ?? dzieki bardzo serdecznie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
Witaj, hmm, z tego co czytalam, to testy ciazowe rzadko myla sie w ta strone. Raczej wykazuja brak ciazy, podczas gdy ta jest. Ale jesli juz wskaze dwie kreski, to najczesciej jest to ciaza. Plamienie tez to moze potwierdzac, ale najlepiej bedzie jak zrobisz teraz w laboratorium test z krwi na obecnosc hormonu betaHCG (ktory produkowany jest tylko w ciazy). To najbardziej wiarygodny test. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_203
Dzieki za odpowiedz juz powoli zaczynam sie przyzwyczajac do tej mysli ale ciagle licze na to ze moze jedenak to pomylka:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×