Odpowiedz na ten temat

jak uniknac badania piersi ?

 • niech sobie bada kogo chce 2007.02.27 [21:18]
  i jak chce
  dziewczyna nie ma ochoty i poprostu wystarczy lekarzowi o tym powiedzieć.
  Jej sprawa, nie ma co się czepiac
 • Corrnellia 2007.02.27 [21:33]
  Jak juz wczesniej pisalam podejrzewam u siebie zapalenie albo nadzerke, i chcialabym sie wybrac na wizyte (a nie bylam bardzo dawno). Pojde tez do innego niz zwykle ginekologa, gdyz zmienilam adres zamieszkania. No i moja obawa jest ,iz oprocz badania ginekologicznego bedzie chcial mi zbadac piersi. to tyle.Nie widze zadnego zwiazku miedzy nadzerka a piersiami. Ale skoro ide z konkretnym problemem, to chcialabym najpierw skupic sie na jego rozwiazaniu, a nie dodatkowo stresowac sie biustem.
 • spokojnie to tylko awaria 2007.02.27 [21:59]
  Cornelio,dobry lekarz powinien badać piersi i w sumie po tym poznaje się gina.Czy chce tylko dać receptę i zebrać kasę czy też interesuje go Twoje zdrowie.I naprawdę to jest badzo pożądane zachowanie u lekarza.Moja mama umiera na raka szyjki macicy,bo się przez 20 lat wstydziła iść do ginekologa.To tylko dla Twojego dobra.Acha,badanie odbywa się na leżąco,bynajmniej ja tak miałam.
 • zazuzi12 2017.02.02 [23:30]
  Nie wiem skąd ta niechęć do badania piersi, jeśli jest opcja, że ginekolog przeprowadzi badanie to czemu nie jego wprawione ręce na pewno zrobią to dokładniej niżbyś zrobiła to sama. jeszcze dokładniej zrobiłby to braster, bo wykrywa nawet najmniejsze zmiany w piersi, dostajemy informację zwrotną i wiemy kiedy należy popędzić do specjalisty. Pamiętajmy, że rak piersi odpowiednio wcześnie wykryty daje szansę 100% wyleczenia.
 • gość 2017.02.03 [11:09]
  To zależy od lekarza są lekarze u których trzeba się upomnieć o zbadanie piersi i są tacy co badają na każdej wizycie Obecnie chodzę do pani doktor która zapisuje sobie kiedy badała a robi to raz w roku a raz byłam u takiego ginekologia gdzie do badania trzeba założyć fartuszek jednorazowy i piersi mi badał zaraz po badaniu ginekologicznym jeszcze na fotelu gdzie leżałam jeszcze rozkraczona on sobie podszedł z boku fotela poprosił aby rozsunąc fartuszek i tak zbadał mi piersi
 • gość 2017.02.04 [11:31]
  tak jasne lezalas rozkraczona a on piersi ci badal , co za bajka
 • gość 2017.04.20 [15:40]
  Wolę nie myśleć o tym, nie dam się macać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...