Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_ajka

kierunek prawo=porażka aa co z sesją??

Polecane posty

Gość M_ajka

Jestem na pierwszym roku prawa i szczerze mowiąc studia te to tragedia. Prawoznastwo tragiczne (wlasnie jestem na wykladni prawa ktorej nie rozumię wogole):P mial ktos z was moze problemy na pierwszym roku???? p.s moze ktos wie na ktorej uczelni panstwowej jest organizowany nabór na semestr letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze ja tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albedo
Jeśli ci się już nie podoba, to sobie daruj. Potem jest tylko gorzej. Masa kucia, zero refleksji. Ja już skończyłem i doszedłem do wniosku, że prawo mógłby studiować nawet szympans pod warunkiem, że miałby dobrą pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na drugim roku prawa. Na pierwszym też przeżywałam chwile załamania. Ale teraz już się raczje przyzwyczaiłam. Jeśli chodzi o wykładnię, polecam książkę J. Jabłońskiej- Boncy- wszystko pieknie wytłumaczone. A na jakiej uczelni studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ajka
Uniw. Opolski jak tak go mozna wogole nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka prawa
ja też studiuję prawo. to już trzeci rok;) również polecam książkę prof. boncy - jest świetna, łatwo przyswajalna i nawet dość ciekawa:D ale prawoznawstwo - to szczerze mówiąc był mój ulubiony przedmiot - potem już tylko gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zmorą było prawo rzymskie na pierwszym roku, prawoznawstwo wspominam dobrze. Na dzień dzisiejszy pr. administracyjne to dla mnie masakra:/ Ja studiuję na UWM\'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zmorą było prawo rzymskie na pierwszym roku, prawoznawstwo wspominam dobrze. Na dzień dzisiejszy pr. administracyjne to dla mnie masakra:/ Ja studiuję na UWM\'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ajka
prawo rzymskie mam dopiero w drugim semestrze........a w tym to mam tylko problem z prawoznastwem.....hihi zastanawiam się tylko dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ajka
prawoznawstwem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka prawa
ja mam adm. teraz na trzecim roku - to są takie nudy, że zasypiam po dwóch stronach;) no i ta cała część teoretyczna, która doprowadza mnie do pasji:/ to już wolę robić konkretne ustawy niż zagłebiać się w 'spory w doktrynie' czym ta administracja jest a czym nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mogę Ci polecić Uczelnię Łazarskiego, są tam wykładowcy nawet z UW i praktykujący adwokaci, prokuratorzy, sędziowie. Naprawdę dobra uczelnia, choć płatna i oczywiście przyjmują również od semstru letniego, polecam. Mój mąż tak kończy studia na prawie, a ja zaczynam od pażdziernika na tej uczelni też prawo.Znajdź uczelnię Łazarskiego i dowiedz się , pozdrawiam, oczywiście jak będziesz miała dobrą średnią - przynajniej 4,3 to jest duże stypendium którym pokryjesz opłaty za studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×