Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczka i juzzzz

kliniki leczenia nieplodnosci- państwowo

Polecane posty

Gość staraczka i juzzzz

Witam Z ktoraś z Was starajacych sie o dzidzie leczyla sie w panstwowej poradni leczenia nieplodnosci?Jakie sa Wasze opinie i efekty?Ja mam skierowanie do panstwowej poradni w Warszawie na ul. Starynkiewicza.Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pogodynka_
to chyba żalyzy w jakim mieszkasz regionie po np u mnie nie ma takiej kliniki my leczymy sie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pogodynka_
długo sie juz staracie ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka i juzzz
Jestem zWarszawy, leczenie dopiero rozpoczynam.Mamy trudnosci z ustaleniem przyczyny nieplodnosci.Staramy sie juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciemispokojzhsłem
Leczyłam sie panstwowo w Bytomiu. Wszystko zalezy od tego, na jakiego lekarza trafisz. Pierwsza lekarka mnie olewała, zero badan. Potem wyjechała na urlop i przypadkiem trafilismy do dobrego lekarza, a pozniej do innego- tez dobrego. Wykrył co jest nie tak, zrobił badania... Niestety, pozniej okazło sie, ze nie moze leczyc panstwowo, bo nie ma jakiegos papierka (chociaz jest specjalista i załozycielem kliniki) i przeszlismy do niego prywatnie. Nie czuje róznicy miedzy tym, jak leczył mnie "panstwowo" a jak leczy mnie prywatnie, tyle, ze teraz płacicmy kupę pieniędzy (ale własciwie to juz wyleczona jestem - obecnie 9 mc ciązy). Całe leczenie trwało 4 lata, z czego pierwsze połtora roku zmaronowane przez niekompetentną lekarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pogodynka_
dajciemispokojzhsłem a w jakiej klinice jesli mozna wiedziec? bo my mamy 1 wizyty w maju w Antrum w Bytomiu wlasnie staraczka i juzzz no ja juz sie staram 2,5 roku bylam u róznych ginekologów a co jeden to mądrzejszy a mnie czeka jeszcze hsg i badaanie owulacji a mljego męza wykażalo ze ma slaba ruchliowsc od stycznia bierze witaminy ale nic to nie daje no zobaczymy jeszcze jaki bedzie terz w maju 2 wynik spermigramu noi mnie czkea hsg i mysle ze ineminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka i juzzzz
mnie tez czeka HSG i strasznie sie boje.Jestem po oreracji usuniecia miesniaka wiec lekarze podejrzewaja zrosty, dziwne.Przed opercja tez nie moglam zajsc w ciaze.Wyniki hormonow mam niby ok poza znacznie przekroczonym poziomem DHEAS.Jeden lekarz twierdzi, ze to nie ma wplywu inny, ze trzeba leczyc.Maz tez ma słabe wyniki.Nie opowiedzialam na pytanie o wiek... skonczylam 30 lat.Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariolka13
jeśli chodzi o naukę podrywania to polecam Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Skorzystałem z ich kursu uwodzenia i naprawdę mi pomogli. Nie tylko jest to świetny sposób na naukę w jaki sposób uwieźć kobietę, ale też na przezwyciężenie swoich słabości, oporów i nabrania pewności siebie ogólnie w kontaktach z innymi ludźmi. Podaję link tej do strony szkoły, jeśliby ktoś potrzebował www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dojeżdżam do Gliwic do Serafin Clinic i mam nadzieje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×