Odpowiedz na ten temat

krostki z białym czubkiem na wargach sromowych

• mial ktos tak 2007.06.06 [23:27]
    przedwczoraj pojawily mi sie krosti twarde, troche jak guzki z białymi czubkami na wargach sromowych i w okolicach pochwy, te białe czubki pękaja i po kilku godzinach znowu sie pojawiaja,pierwszy raz w zyciu spotyka mnie cos takiego, przedwczoraj pojawily sie 2 te krostki, wczoraj bylo ich juz 6, teraz wlasnie wyszlam z łazienki i zauwazylam ze w okolicach odbytu po lewej stronie pojawilo sie ich całe skupisko, ale bardzo malutkie, bo te ktorych jest 6 sa takie na wielkosc pryszcza, smaruje clotrimazolem i troche ustepuje, probowalam sie dzis dostac do lekarza ale nie udalo sie, w dodatku mam bardzo obolałe podbrzusze, nabrzmiałe jajniki, miała któras z Was taka dolegliwość, prosze o porady bo zwariuje, dodam ze mysle ze to jakas bakteria bo ostatnio wielokrotnie w pracy korzystałam z toalety nie dla pracownikow lecz ogólnodostepnej, prosze bez tekstow w stylu zebym sie nie puszczala bo mam jednego i stałego partnera od bardzo długiego czasu, jemu tez ufam, wiec skad to diabelstwo... pomocy..
  • albo opryszczka 2007.06.07 [10:04]
    albo kila w I fazie. czy Twoj chlopak tez ma takie? Radze CI biegiem do ginekologa
  • ktos tak ma 2007.06.07 [11:41]
    moj chlopak nie ma, dzis troche łagodniej po klimaromazolu
  • realnie az do bolu 2007.06.07 [11:56]
    nie nalezy sikac pod wiatr, z wiatrem , owszem
  • ktos tak miał 2007.06.07 [19:28]
    ludzie nie straszcie mnie ze to kila, kila nie mozna sie chyba zarazic przez korzystanie z publicznego kibla
  • Marta1983 2007.06.07 [20:12]
    hmm opisujesz to i masz podobne objawy do półpaśca..
    A nie masz gorączki??

a może masz to po goleniu się w miejscach intymnych??
  • ktos tak mial 2007.06.07 [21:48]
    ale dziewczyny te krostki sa tylko w miejscu zewnetrznym, łechtaczka i wewnetrzne narzady sa czyste
  • Marta1983 2007.06.07 [22:06]
    No to może to najzwyklejsze krostki ktore każda kobieta ma na wargach sromowych..
    Nawet nie próbuj ich wyciskać!
  • ktos tak mial 2007.06.07 [22:20]
    wiesz co Marta, weszlam w necie na info o polpasciu i te zdjecia na ktorych widac wysypke przedstawiaja dokladnie takie same krostki jak ja mam, ale nie mam goraczki, Boze, napisz cos wiecej o tej chorobie, mam isc do dermatologa czy ginekologa, czytam ze przy polpascu wysypka pojawia sie na klatce piersiowej, a umnie cos podobnego jest w okolicach odbytu ale tylko po jednej stronie, dodatkowo wystepuja jeszce troche inne krostki, wieksze u wejscia do pochwy, Boze, co to jest, nie wiem czy jutro dostane sie do lekarza, dzis nie bylo zadnych szans
  • ktos tak mial 2007.06.07 [22:26]
    Boze dodatkowo doczytałam ze przy polpascu pecherzyki czyli te moje krostki wystepuja tylko po jednej stronie ciala, i to sie zgadza, boje sie
  • Marta1983 2007.06.08 [10:06]
    Półpasiec to tak jak ospa ale u dorosłych..
    Nie musi występować na klatce piersiowej ale może wystąpić nawet na gałce ocznej..
    Idź z tym do lekarza internisty jeżeli się nie wstydzisz a jeżeli wstydzisz to do ginekologa..
    Bo ginekolog najlepiej powie co to dokładnie może być..
    Takie krostki nie powinny być przykryte czyli najlepiej jakbyś chodzila po mieszkaniu w spódniczce bez majtek..
    Dostaniesz taki talk w kremie który pomoże szybciej zagoić te krostki..
    Nie martw się na zapas..
    Ale ja miałam półpaścia dostałam zwolnienie z pracy na kilka dni bo to zaraźliwe..
    Jeżeli stwierdzi że półpasiec to powiedz że chcesz zwolnienie żeby tego nie przeziębić..
    Jak przeziębisz to będzie problem jeszcze większy..
    A teraz mykaj zapisać się najlepiej do ginekologa..
    Nie próbuj tego teraz niczym smarować.
    Dopóki lekarz tego nie zobaczy nic nie rób bo możesz pogorszyć.
  • ktos tak mial 2007.06.08 [11:41]
    marta a moge zaczekac do poniedzialku? bo dzis jestem do 16 w pracy, o zwolnieniu sie nie ma mowy bo mam sama dyzur, a poza tym wszyscy lekarza do ktorych dzwonilam moga mnie przyjac dopiero w poniedzialek, co myslisz?
  • Marta1983 2007.06.08 [13:58]
    Myślę że i poniedziałek jest dobry..

Ja poszłam jak miałam półpaścia ok 5 dni..
    Zaczęły pękać krostki i ciągle leciała z nich ropka..
    Ogólnie bolała mnie cała ręka i mięśnie dookoła półpaśca.
    Nie mogłam utrzymać w ręce nawet szklanki..

Tak dla wiadomości powiem wam że jeżeli którejś zdarzy się półpasiec w okolicach twarzy tj, policzki należy niezwłocznie biec do lekarza ponieważ może przejść na oczy (półpasiec rozsiany) i wtedy niestety można nawet stracić wzrok..
    Znam taki przypadek co w ostatniej chwili lekarz okulista uratował mu wzrok..
    Normalnie miał krostki na gałkachsmutas.gif
  • ktos tak mial 2007.06.08 [14:35]
    dzieki marta za wszystkie informacje, udalo mi sie umowic dzis na 19 do ginekologa, pobiegne i zobaczymy co mi powie, jeszcze raz dziekuje ci za wszystki rady
  • ktos tak mial 2007.06.08 [20:50]
    to nie półpasiec, lekarz przypalił mi te krosty i pęcherze, duzo lepiej sie czuje, ulga poteżna, ale czeka mnie długie leczenie tego świństwa, w niedziele mam kolejna wizyte i dopiero w niedziele ginekolog bedzie w stanie zdiagnozowac co to jest, podejrzewa opryszczke
  • Laliitaa 2007.06.08 [22:21]
    ciekawe skad ci sie to swinstwo wzielo??
    opryszczka chyba jest przenoszona droga puciową??
  • jaka droga 2007.06.08 [23:17]
    ?????????????????????????pechowiec.gif
  • fajne cycki 2007.06.08 [23:24]
    jaką?puciową???

• a moze facet 2007.06.09 [13:17]
    cie zdradzil? to jest mozliwe...
  • ALBO TO JEST TO 2007.06.09 [13:25]
    Odmiany kliniczne półpaśca [edytuj]
    krwotoczna zoster haemorrhagicus — w przypadkach o ciężkim przebiegu
    oczna zoster ophthalmicus — ze zmianami owrzodzenia rogówki
    uogólniona lub rozsiana zoster generalisatus s. disseminatus — w której oprócz typowej lokalizacji segmentalnej występują zmiany rozsiane na tułowiu;
    Najczęściej towarzyszy chłoniakom i przerzutowym rakom. Inne przyczyny: immunosupresja (np. zakażenie wirusem HIV), choroby metaboliczne (cukrzyca)

zgorzelinowa zoster gangraenosus — zmiany ulegają rozpadowi z pozostawieniem zgorzelinowych owrzodzeń; przebieg zazwyczaj ciężki.

Powikłania [edytuj]

• ktos tak mial 2007.06.09 [13:34]
    chlopak mnie nie zdradzil, wiem to
  • ktos tak mial 2007.06.09 [13:37]
    lekarz powiedzial ze nawet opryszczką, chociaz diagnoze postawi dopiero jutro, bo wczoraj tylko podejrzewal, mozna nabawic sie w kiblu, bardzo pradwodpodobne ze to przez to ze woda z kibla niechcacy obmyla mi narzady, wystarczy ze ktos przede mna byl chory albo niehigieniczny i nie spuscil wody, wiecie co, nienawidze brudasow, ch*j mie strzela na mysl o takich,

• gość 2017.01.21 [20:07]
  • gość 2017.09.12 [22:50]
  • gość 2017.09.12 [23:03]
    Wiem, że temat stary, ale muszę sprostować głupoty. Jeśli mamy u siebie chorobę weneryczną to znaczy, że partner nas zdradził albo my jego. Nie ma szans żeby się tego nabawić w publicznej toalecie. Sama przez to przechodziłam, szukałam wielu wytłumaczeń typu brudny ręcznik na siłowni, publiczny prysznic, itd. Oczywiście potem wyszła zdrada, więc nie dajcie się omamić.
  • gość 2017.09.13 [16:10]
    nie ma pólpaśca narządow płciowych. Jest zakażenie wirusem opryszczki typ II.Komuś coś dzwoni, ale nie wie gdzie.
    Musi to obejrzeć lekarz. Nie lecz się w necie. Głupot ci tu kobieto popisały.Zmykaj do ginekologa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...