Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktoś pomoże?

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, w lutym u ginekologa dostałam tabletki dopochwowe neoprobio, po skończeniu opakowania występował u mnie biały, rzadki i lejący się biały śluz. Być może tak powinno być? nie znam się zbytnio. Dziś mija już 4 dzień od spodziewanej miesiączki, oczywiście moje życie seksualne jest intensywne ale też mam bardzo dużo stresu więc może to przez to? Jak myślicie? Po test ciążowy udam się dopiero w piątek bo nie ma co panikować i poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do ulotki leku. Przy dużej liczbie środków dopochwowych chyba zaleca sie abstynencję do czasu wyleczenia, a nie intensywne życie seksualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, to tylko środek na uzupełnienie flory bakteryjnej. Nic dziwnego, ze masz wiecej śluzu. Na ewentualną ciążę to nie wpłynęło. Jak juz to sprawić to mogl stosunek bez zabezpieczenia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pisało na ulotce, dodatkowo lekarz też nic nie wspominał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A test jak najbardziej mozesz wykonać juz dzis. Będzie wiarygodny. Po co czekać do piątku i się denerwowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam się bez zabezpieczenia a staramy się o dzidziusia a nie chce się zbytnio nakręcać bo już zbyt dużo razy się rozczarowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×