Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulka w bodbrzuszu i brak miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat i wyczulam u siebie jakąś kulke dość dużą poniżej pepka nie mam miesiączki od marca zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywny ale przecież test ciążowy nie musi oznaczac ciazy ... pozatym uważam ze to nie jest to ... kulka jest po prawej stronie ale sie przemieszcza boli mnie tez na samym dole widze ze od momentu zatrzymania sie okresu moje trawienie tez sie pogorszylo nieraz po jedzeniu dostaje jakby kolki boli mnie brzuch czuje i widze jakby takie pukanie w brzuchu na wysokosc***epka i delikatnie nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co?? Dlaczego nie trzymasz się wcześniejszego tematu? Nie podobają ci się moje posty? A chciałam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego do lekarza nie pojdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od marca a mamy sierpień :) ładny 5 mc :p kulka ma prawo chodzić bo ma już prawie 18 cm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test wyszedł pozytywny ale to nie ciąża.... eh eh eh .... jak ktoś tu nie ma bujnej wyobraźni i to nie żart to gdzie te uświadomienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
To pukanie w brzuchu to ruchy płodu-a ta "kulka" to powiększona macica, skarbie.Chyba że masz nowotwór, Śnieżko.Tak czy inaczej-MUSISZ iść do lekarza.Wciąż głupio powtarzasz:"to nie musi być ciąża!" A ja Ci dam taki przykład)-jeśli jesteś rozbita, masz stan podgorączkowy, jesteś osłabiona-najpierw podejrzewasz przeziębienie, czy białaczkę? To prawda, pozytywny test nie zawsze oznacza ciążę-ale w 99 %przypadków jednak tak.Zaraz powiesz, myszko, że Ci wpieram ciążę.Niech będzie.Ale czemu nie chcesz iść do lekarza, by potwierdził Twoje przupuszczenia o śmiertelnie rzadkiej chorobie? Boisz się, że mógłby Ci powiedzieć to samo, co "głupia baba z forum"?:) Co mam Ci powiedzieć? Że to tajemniczy wirus z planety Vega? Dobra, oszukuj się tak dalej.Pogadamy, jak już urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Słuchajcie ona oczekuje, że ktoś jej powie, że nie jest w ciąży.Innych odpowiedzi nie przyjmuje do wiadomości.Biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kulka to obcy....pierwszy pasażer nostromo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×