Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Christopulos420

Kulki gejszy a spirala

Polecane posty

Gość Christopulos420

Bardzo proszę o odpowiedź, czy mogę stosować kulki gejszy, jeśli mam założoną spiralę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci te kulki w tyłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeski nie wiesz gdzie sie je wklada to sie niewypowiadaj.Madry inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala jest w macicy ,a kulki w ci/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy są takie z wibratorkami w środku, bo byłaby z******ta frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilliannaKraków
Chyba masz na myśli wibrujące jajeczko :D Ja mam Relentless Vibrations - to super zabawka do zabawy dla siebie samej lub w parze. To jajeczko ładowane poprzez USB i zdalnie sterowane:D Zasięg działania do 10 metrów. Doskonałe do stymulacji wewnątrzwaginalnej http://www.erotyczny24.pl/wibrujace-jajeczko-fifty-shades-of-grey-relentless-vibrations-p-1561.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie niezle nasrane,czym wy sie podnicacie. Chlopa porządnego wam potrzeba,taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wy macie niezle nasrane,czym wy sie podnicacie. Chlopa porządnego wam potrzeba,taka prawda. x tobie potrzeba psychiatry.. TAKA PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witolda
Dla zainteresowanych właśnie robiłam zakupy na erotyczny24.pl i mają teraz promocję całego asortymentu z Je Joue - pewnie walentynkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulki wkładasz do piz.y,a spirala jest w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hartenka81
Mam spiralę od 4 lat a kulki używam ponad 5. Nie stoi to na przeszkodzie :) Lekarz polecił mi zestaw kulek Je Joue Ami. Kupując proszę uważać na podróby bo niestety duże tego na rynku. Ja kupowałam w erotyczny24.pl ponieważ wcześniej moja znajoma tam kupowała i sklep był juz sprawdzany :) Moje kulki to zestaw 3 różnych. Wystarczy, że zaaplikujesz kulkę do pochwy i rozpoczęłaś trening :) Mięśnie zacieśniają się, nie pozwalając kulkom na wydostanie się. Polecam kulki i proponuję od razu kupić ten zestaw http://www.erotyczny24.pl/je-joue-ami-czarne-p-3059.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulki pomagaja w cwiczeniu zaciskania pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że najpierw trzeba zapytać lekarza ale... jeżeli zwykły stosunek nie zagraża wkładce to wydaje mi się że kulki gejszy tym bardziej nie. Ja fajne kuleczki widziałam w jednym sklepie. Mój maż własnie na noc walentynkową zamawiał sobie "dopalacz"na podkręcenie doznań erotycznych http://wzaufaniu.pl/pl/p/WhiteHorse-White-Horse-Na-silna-i-szybka-potencje/9429 wiec i ja domówiłam sobie te kuleczki w pięknym różowym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie pamiętam modelu ale mam super kulki które kupowałam na erotyczy24.pl i które czynią cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×