Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lactovaginal

Polecane posty

Gość gość

czy odrazu po miesiaczce można stosować lactovaginal tak wspomagajaco na florę bakteryjna?należy go typowo w lodówce trzymac?bo ja mam w szufladzie temperatura ok 19 stopni. co myślicie dobry jeszcze ten lek bedzie?a to ile dni wypływa z pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty myslisz ze tu przychodnia zdrowia?ze my lekarze? albo apteka?zrywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, Lactovaginal możesz stosować 1 lub 2x na tydzień, nigdy podczas miesiączki. Po każdej miesiączce zmienia się PH pochwy więc mój lekarz zalecił mi bezpośrednio po miesiączce brać przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactovaginal możesz trzymać w szufladzie oraz wszędzie tam gdzie temperaturę masz do 25 stopni ale tylko przez okres 4 tygodni o tym musisz pamiętać.Ja osobiście trzymam w lodówce (2-8 stopni) bo tam zerkam częściej niż do szuflady i tam mi dzieci nie dosięgną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Stosowanie Lactovaginalu po miesiączce jest całkiem trafionym pomysłem, ja też tak robię, żeby odbudować osłabioną po miesiączce florę. Mnie pomaga to w profilaktyce nawracających infekcji. Probiotyk trzymam w lodówce, bo tak przetrzyma mi się dłużej, a w szufladzie tylko miesiąc możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wystarczy stosować po miesiączce pól opakowania czyli 5 dni a resztę po następnej miesiaczce? czy trzeba całe opakowanie od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
możesz spokojnie od razu po miesiączce-ale moim zdaniem większy sens ma stosowanie rzadziej ale dłużej-co najmniej przez tydzień. Chodzi o to żeby wprowadzić dobre bakterie a one później namnażają się już same. Chyba że np.weźmiesz antybiotyk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje lactovaginal po jednej globulce po okresie, po basenie, po seksie itp. Jednak jeśli mam zastosować antybiotyk, czy też czuję dyskomfort lub wybieram się na wakacje biorę całą kurację czyli 7-globulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja po miesiączce też zakładam tak przez 2-3 dni, no chyba ze odczuwam jakieś swędzenie to dłużej. A taką 7-dniową kurację to raczej po antybiotyku własnie albo jak zaczyna coś sie dziać, przy poczatkach infekcji czy upławach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po miesiączce występowało u mnie podrażnienie i pieczenie okolic intymnych, ginekolog polecił mi zakładać po okresie przez tydzień na noc invag, kapsułki wzmacniają mikroflorę w pochwie. Tak samo możesz stosować lactovaginal i jedne drugi to probiotyk dopochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny-mam pytanie czy odstawiacie lactovaginal przed wizytą u ginekologa? wiem że trzeba odstawić przed cytologią a nie wiem jak przed zwykłym badaniem...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×