Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lady comp czy dla mnie

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, wiem ,że było już kilka wątków o komputerach cyklu i nie wiedziałam jak się dopisać bo trwają od 2006 roku. Zastanawiam się nad kupnem komputera cyklu albo lady comp albo cyclotest myway. Mam dwoje dzieci, 36 lat , więcej dzieci nie planuję. Zastanawiam się czy ja nie jestem za stara na ten komputer czy on jest raczej dla 20+. Jeśli ktoś ma , używa to będę wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze ci/pa się otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac3k
Jak najbardziej, używam Lady Comp ponad 10 lat. W tym czasie urodziłam dwójkę dzieci, obie ciąże planowane. Teraz nie chcę więcej dzieci i komputera cyklu używam w dalszym ciągu. Mierzę rano temperaturę a on analizuje wszystko już sam. W tym roku kończę 38 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cyclotest my way. Mam go od prawie dwóch lat i ani razu się nie zawiodłam. Ma bardzo dużo funkcji i jest bardzo prosty w użyciu. Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana tym cyclotestem, ale mam jedno pytanie. Czy mając wahania cykli +/- 5 dni można go stosować? będzie to jakaś przeszkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że tak. Wahania mogą być nawet większe. Wtedy po prostu komputerek wydłuży fazę płodną dla bezpieczenstwa. Można powiedzieć ze to bardzo inteligentne urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drożyzna i wyciąganie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej ceny, ktorej nie byloby warte zdrowiei zycie matki ulegajacej zatorowi po tabletkach antykoncepcyjnych. Polscy panowie nie chca poddawac sie wazektomii, inaczej jest w krajach europejskich, w ktorych mezowie dbaja o zdrowie swoich zon. Lady comp oparty jest na naturalnej metodzie i mozna to samo osiagnac metoda termiczno-sluzowa ale trzeba w kazdym cyklu samodzielnie okreslac to, co robi komputer. Jest juz coraz wiecej aplikacji na tel. ale nie wiadomo jak sa dokladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Lady Comp jest dobry, ale drogi.Spokojnie możesz wybrać tańszą wersję, np.Cyclotest (ok.600 zł) lub OvuComp (250 zł).Wszystkie działają na tej samej zasadzie.(Metody termicznej).Ja bym to połączyła np.z testem ze śliny-Donna, Afrodyta-i ewentualnie prezerwatywą.Co do aplikacji na telefon, najlepsza jest NFP Sympto Plus.Używam od lat.Mam 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was używa cyclotest myway? jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam go od 2 lat. Jest super. Ma bardzo wiele funkcji, jego obsluga jest prosta. Nie zawiodłam się na nim ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×