Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonim16

Mam pytanie na temat testu ciazowego??

Polecane posty

Gość anonim16

Witam. Moja dziewczyna zrobila sobie dzisiaj test płytkowy i wyszedl negatywny. Ale zrobila go popoludniu. Czy to jest istotne?? Okres jej sie spoznia juz miesiac. A test zrobila dzisiaj czy to tez jest istotne bo na ulotce pisze zeby zrobic w pierwszy dzien spodziewanej miesiaczki?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllka
test robi sie zawsze rano, zaraz po przebudzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
czyli jest mozliwosc ze zle wyszedl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllka
Jest mozliwosc ze zle wyszedl i wydaje mi sie ze to duza. To jest bardzo wazne zeby test zrobic z samego rana, na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
Na ulotce pisalo ze mozna zrobic obojetnie o ktorej godzinie?? Acha jeszcze jedno pytanie. Dziewczynie sie spoznia okres miesiac. Ostatnio jakos w tym czasie kiedy miala miec miesiaczke przy podcieraniu sie zauwazyla minimalne slady krwi. Mówila ze tak miala pod koniec okresu. Czy cos to oznacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllka
Z tego co ja wiem testy robi sie rano, poniewaz wtedy jest najwieksze stężenie (nie pamiętam nazwy) i wtedy test jest najbardziej wiarygondny. A najlepiej, to wybierzcie sie do lekarza, bo testy nie zawsze daja prawdziwą odpowiedz. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda ! Teraz sa strasznie czule testy i szytbko wykrywaja ta substancje.Wiem,bo mi tez sie spoznial okres jakis miesiac.Dla pewnosci ( ze strachu ) zrobilam az 3 nie z rana... I wyszly negatywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity20
na ulotce jest napisane tak: test robi sie rano jesli to sa pierwsze 6 dni po spodziewanej sie miesiaczce... ale jesli juz miesiac jej nie ma to kazdy test obojetnie o jakiej porze wykaze ciaze jak tralala... dlatego nie ma sie czym martwic... osobiscie po odstawieniu tabsow okres spoznial mi sie 2 tygpdnie, bylam w niezlym stresie, zrobilam test wieczorem, wyszedl negatywny a juz rano dostalam okres... nothing to worry about ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
Czyli juz nie mam sie co martwic?? I niech moja dziewczyna nie powtarza testu tak?? Ten jest napewno wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
prosze odpowiedzcie na moje poprzednie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anonim16
...............na BANK JEST W CIĄŻY...........to samo bylo u mnie,plamienia w dniu w ktorym mialam dostac miesiaczke. lepiej niech idzie do lekarza. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
Niech ktos jeszcze odpowie. Jestes pewna?? Ze jest w ciazy, nie ma innego wytlumaczenia takiego plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech
zrobi test jeszcze raz, a najlepiej idzcie do lekarza. Plamienia i opoznienie miesiaczki moga byc spowodowane np. jakimis zaburzeniami hormonalnymi. A zaburzenia wywolac mogł nawet stres... chociazby ten przed ciaza. Wiec zamiast wyobrazac sobie najgorsze scenariusze, marsz do ginekologa, a poczujecie oboje ulgę. Będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim16
Dzieki za te slowa. Ale jej jest ciezko isc do ginekologa dlatego ze ma 16 lat i jeszcze nigdy nie byla. A tu od razu ma isc w takiej sprawie. Dlatego wypytuje sie wszytkiego. Zeby ginekolog byl ostatecznoscia. Moze jeszcze raz sprobujemy tym testem, ale tym razem z rana. A jeszcze cos mozemy powiedziec na ten temat to bardzo bym prosil. Bo bardzo sie denerwuje. Dzieki za wszytko. Pozdrowienia. Czekam na dalsza pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagensik
Hej anonimku!!! Nie stresujcie się. Testy ciążowe naprawdę są bardzo czułe, nie raz miałam z nimi do czynienia. Gwarantuję Ci, że nawet po południu czy nawet wieczorem gdy mocz jest nieco rozrzedzony przez płyny spożywane przez cały dziń da Ci wynik wiarygodny. Przechodziałam juz taka schizę na temat być w ciązy czy nie być i muszę powiedzieć, e jest to niezła męka psychiczna. Trzeba komuś lub czemus zaufać w tym przypadku testowi ciążowemu. Oczywiście jak w każdej dziedzinie naszego życia i w tej kwestii są jakieś "ale". Ludzie uwielbiaja zadręczać się na zapas. anonimku jeśli martwicie się czy cos się stało, czy faktycznie będziecie miec dziecko a niedowierzacie testowi, to myślę, że najlepszym pomysłem będzie odczekać jeszcze tydzień i zrobić badanie krwi na stężenie hcg. Hcg jest hormonem, który odpowiada ze rowój łóżyska i jego stężenie rośnie we krwi gdy kobieta jest w ciąży. Jest niedrogi około 15 zł. a daje 100% pewności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatazja
a mam pytanie - ile kosztuje test ciążowy? i mnie się opóźnia okres.. dopiero pierwszy dzień ale nerwówkę mam niesamowitą już dłuuugo oczywiście z powodu niezabezpieczonego stosunku :( Jaka ja byłam... ehhh Także - jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×