Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość899

Mieć miesiączkę a być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość899

Hej, Mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 20.04.15r., ale była inna niż zawsze. Była skąpsza niż zwykle i dłuższa i nie bolesna a zawsze mam bolesne miesiączki, ale nie była skąpa. Ale po niej czuje się jakoś dziwnie. Mam ciągle wzdęty brzuch i odczuwam dzienne bóle podbrzusza jak na miesiączka ale dawno już mi się skończyła. Moje piersi są pełniejsze, ale to dlatego może że przytyłam więc nie przywiązuje do tego uwagi. Dziś zaczęły mi się pocić dłonie i stopy, czego nigdy nie miałam a i ślinotok i ciągła suchość w ustach. zapomniałam dodac o uderzeniach goraca, które dziennie mam chociaż w mieszkaniu nie mam cieplo a i cieple dłonie a wcześniej miałam lodowate. Czy jest możliwość ze mając miesiączkę mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche dziwne objawy jak na ciaze.. nigdy sie nie spotkałam z takimi objawami jak pocenie się rąk.. to też zależy jak długie masz cykle. owulacja występuje pomiedzy 14 a 16 dniem od pierwszego dnia okresu i komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia przez 24 godziny a plemniki w pochwie mogą zyć do 5-7 dni, to zalezy od tego czy pochodza z preejakulatu czy spermy. a najlepiej to zrob test najwczesniej po 7 dniach od potencjalnego ZAPŁODNIENIA. i przede wszystkim to mniej stresu, bo stres i strach maja wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×