Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę być w ciąży czy to stres?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio byłam na imprezie. Alkoholu trochę było i wypiłam. Razem z moim partnerem postanowilismy sie zabawić. Nie doszło do stosunku, tylko do pettingu. Czy mozliwe, ze jesli gdzieś dotknął penisa i po jakimś czasie wsadził we mnie palce to mnie zapłodnił? Był to właśxiwie ostatmi mój dzień okresu. Boli mnie brzuch, ale nie jest to podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to nie byl palec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był to palec i to nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie tak zdawalo , a dzis ide na USG, trzymaj kciuki, byleby dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się tak stresować, może warto iść do ginekologa i poprosić o antykoncepcję ? Teraz jest mnóstwo mniej inwazyjnej anty z mała ilością hormonów jak np Vines. Dzięki, której nie musisz się martwić,że hormony Ci zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też zrobię. Czyli ciąża jest niemożliwa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy, czy na jego palcach był Twój śluz z pochwy, bo dzięki niemu plemniki mogą przeżyć. Jeżeli jego palce nie miały śluzu to po prostu najzwyczajniej w świecie nie przeżyły i nie moze dojść do zapłodnienia Ale tak jak wcześniej piszą dziewczyny warto sie zabezpieczyć, bo trafiają sie naprawde przedziwne przypadki zapłodnienia gdzie normalnie by człowiek o nich nie pomyślał. A coś o boli brzucha to, to jest kompletnie zły wyznacznik czy jest sie w ciąży czy nie. Mogą to byc skurcze mięśni brzucha, perystaltyka jelit, problemy z pęcherzem, zbliżający sie okres... naprawde jest dużo powodów a jak będziesz sie na tym jednym koncentrowała to wpadniesz w paranoje i będziesz cały czas czuła to! Wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×