Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę być w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam pytanie, czy jest możliwość zajścia w ciąże w 11 dniu cyklu, jeśli cały cykl trwa średnio 31 dni ? Przyznam, że cykle mam nieregularne 28-32 dni, ale ostatnie 2 trwały 31 dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 15.03, kochałam się z chłopakiem 17.03, a okres zakończył się 22.03. Miałam wizytę u ginekologa 25.03 i Pani doktor podczas usg podochwowego powiedziała, że właśnie jest jajeczkowanie. Tego samego dnia współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Dodam że czwarty dzień z rzędu kłuje mnie jajnik co jakiś czas, a dwa dni temu promieniowało na biodro/miednice. Wcześniej kłuł mnie tylko w czasie owulacji średnio w połowie cyklu, a teraz powoli mnie to męczy bo odczuwał ciągnięcie i kłucie. Nie wiem co o tym sądzić.... Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim bzykaniu ciąża pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0509
witam;) mam pytanie,czy ktorejs z was spoznial sie okres 4 dni a mimo to wyszedl test negatywnie?nie mam zadnych objawow ze dostane okres a mimo to boje sie ze dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0509
dodam okres powinnam miec 25.03 i tego wlasnie dni mialam jedna mala brazowa plamke na drugi dzien tez jedna i do tej pory cisza.. aha i okolo 1 dni po stosunku czyli 13.03 mialam malenka niteczke krwi na bieliznie...nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×