Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ered

mój cykl miesiączkowy

Polecane posty

Gość ered

Witam Mam problem i zaczynam się bardzo martwić. Mam 19 lat Moje cykle miesiaczkowe trwają zazwyczaj 30-33 dni. Z tym ze ostatni trwał 37 dni. Mój problem polega na tym że dziś jest 60 dzień cyklu a okresu nie widać... Miesiączka spóźnia mi się już pozna 20 dni. Od dobrych 2 tygodni czuje się doslownie jak bomba, mam cały czas wzdety brzuch, zawsze tak miewam przed okresem... Jakiś tydzień temu doszedł ból sutków, który też towarzyszy mi przed okresem... Na początku tego cyklu byłam chora i przyjmowalam przez 5 dni antybiotyk. Nie wiem czy to aż tak może mieć coś z tym wspólnego. Nie robiłam testu ciążowego ponieważ nie współżyję od ponad pół roku. W tym miesiącu przydazyla mi się jednak sytuacja z chlopakiem gdy uprawialismy petting, był wytrysk jednak na pewno nie w okolicach mojego miejsca intymnego, po wytrysku już mnie nie dotykał, więc moim zdaniem nie ma opcji... Mój najdłuższy cykl miał miejsce pół roku temu i trwał 47 dni... Jednak nigdy aż tyle co teraz... Co robić? Czuje się fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac3k
Idź do lekarza, to wygląda na jakieś zaburzenia hormonalne, tym bardziej, że to już nie pierwszy długi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś udać się do ginekologa i to koniecznie. Przypuszczam, jak osoba wyżej, że masz jakieś zaburzenia hormonalne. Kiedy cykle wrócą Ci d normy staraj się na bieżąco obserwować. Dzięki temu będziesz mogła szybciej wychwycić różne anomalie. Pomocny w tym może się okazać tester na ślinę np Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie ten tester. Czekam teraz na pierwsze paprotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia w miesiączkowaniu mogą mieć bardzo wiele przyczyn, ważne jest czy oprócz tego zauważyłaś u siebie jeszcze inne niepokojące objawy. Tak jak pisały osoby w komentarzach mogą to być zaburzenia hormonalne , być może zespół policystycznych jajników. Poszperaj w necie, może być portal zdrowia seksualnego, ale przede wszystkim polecam wizytę u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×