Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mmercedeskarolina

Może ciąża

Polecane posty

Hej mam pytanko na poczatku cyklu brałam tabletki antykoncepcyjne i jak okres sie skonczył przestałam je brac. W 12 dc współzyłam z chłopakiem i skonczył we mnie czy moge byc w ciazy ? nie zapominajmy ze w czasie okresu brałam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestalas brać to nie jesteś chroniona,naprawdę jesteś aż tak głupia ze takich oczywistych rzeczy nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki szkodzą! A najważniejsze by przy każdym badaniu ginekologicznym cipki był partner również by wspierał porody bo nie powinno się być tępą i zacofaną by wstydzić się osoby bliskiej a obcego faceta ginekologa nie ciemnota! !! Możesz być w ciąży ale to nie tragedia gdy wspiera nas zawsze i wszędzie partner. Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek.Ona z rozchylonymi nogami leżała na fotelu ginekologicznym. Wtedy on, lekarz, którego znała od 10 lat, nagle miał rozpiąć rozporek. - Daj się chociaż skosztować - wspomina jego słowa kobieta, która uciekła w popłochu z gabinetu. Lekarz teraz wszystkiego się wypiera. Udowodnić mu winę będzie bardzo ciężko.Pani Agnieszka przez 10 lat korzystała z pomocy tego samego lekarza ginekologa. To też miało być rutynowe badanie. Kobieta usiadła na foteluginekologicznym. - Podszedł, zapytał, czy wszystko w porządku, jak nerki, czy nie ma problemów. W pewnym momencie swoją rękę położył mi na udzie. Poprosiłam o pośpiech, tłumaczyłam, że muszę zdążyć do dziecka... Powiedział: "Mnie to tak szybko nie pójdzie” - mówi pani Agnieszka w rozmowie z dziennikarzami portalu nowiny24.pl. - Poprosiłam go, żeby nie żartował, naprawdę mi się spieszy i wtedy usłyszałam: to daj się chociaż skosztować!To co nastąpiło potem przypominał sceny z taniego filmu pormnograficznego. Kobieta usłyszała dźwięk odpinanej klamry od paska i rozpinania rozporka.- Już teraz nie mam pewności, czy miał spodnie spuszczone do połowy, czy tylko "instrument” wyrzucony na zewnątrz przez otwarty rozporek i poły fartucha - opowiada kobieta, która w pospiechu uciekła z gabinetu.Najpierw pojechała do domu i o wszystkim opowiedziała mężowi, Ten chciał załatwić sprawę po męsku. Ale żona go przekonała, że trzeba to zrobić inaczej. Poszła na policję w Rzeszowie. Ale lekarz wszystkiego się wypiera. - Trudno mi powiedzieć, jakoś nie mogę sobie skojarzyć takiej sytuacji - zapewnia w rozmowie z dziennikarzami.Udowodnić mu winę będzie ciężko. Jest słowo przeciwko słowu i... jeszcze coś. Zeznania koleżanki pani Agnieszki, która weszła do gabinetu zaraz po niej. Widziała znajomą wybiegającą od lekarza. Jej roztrzęsienie i dziwne zachowanie doktora, który nawet nie zbadał następnej pacjentki. Policja w Rzeszowie i dziennikarze portalu nowiny24.pl liczą też na to, że znajdzie się jeszcze jeden element te układanki -być może zgłoszą się do nich inne kobiety zaatakowane przez tego samego lekarza.>>badanie kobieta lekarz ginekolog Nawet 14-latki usuwają u mnie ciąże #ABORCJA "A po co pani się goli?" Najgorsze teksty ginekologów wariatów #NAJGORSZE TEKSTY GINEKOLOGÓW Zboczony ginekolog #GINEKOLOG Przebrał się za ginekologa i obmacywał pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest taka możliwość, ponieważ mogła już u Ciebie wystąpić owulacja. powinnaś ją sobie wyznaczać teraz na bieżąco i się zabezpieczać jeśli chcesz uniknąć ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyznaczać sobie dni płodne kiedy ma się nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie testy owulacyjne rób od początku do końca cyklu nie ma na to rady albo się zabespieczaj prezerwatywą lub powróc do tabletek jak nie chcesz ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie mikroskop owulacyjny, bo jest wielokrotnego użytku. Bardzo fajna jest afrodyta na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, kupiłam sobie tą afrodytę. paprotki faktycznie się pojawiają więc działa :) powiedz mi tylko, czy jak baterie się wyczerpią można je samej wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ty tak serio? To po księgi grzyba brałaś tylko tabletki w trakcie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak, to jest możliwe.W pierwszym cyklu po odstawieniu pigułek owulacja może wystąpić niemal natychmiast po ich odstawieniu.Jeżeli się nie obserwujesz, a nie chcesz dziecka, do końca tego cyklu powinnaś była używać prezerwatywy.W innym wypadku-zaczekać na pojawienie się i zniknięcie płodnego śluzu i poczekać potem 4-5 dni na współżycie bez prezerwatywy.Uwaga: w pierwszych 2-3 cyklach po pigułce testery ze śliny mogą nie działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych nie ma nic wspólnego z regularnością lub nieregularnością cykli! Litości, nie żyjemy w erze kalendarzyka!!! Uwaga: internetowe aplikacje na nim oparte nie sprawdzają się u kobiet, u których różnice w długości cykli przekraczają 7 dni.U wielu innych też się nie sprawdzają.Dlatego lepiej wyznaczać dni płodne na podstawie obserwacji: śluzu i/lub temperatury, śliny (tester Donna lub Afrodyta)lub moczu (komputer Persona).Dla niektórych pomocne są komputery cyklu-inteligentne termometry, które same analizują cykl na podstawie temperatury ciała.Ja jednak używam NFP SymptoPlus.To szwajcarski program do wszechstronnej (wieloobjawowej) analizy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że możesz być w ciąży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×