Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malagosia3566

NEGATYWNY test a jednak ciąża

Polecane posty

Gość Malagosia3566

Byłyście w takiej sytuacji ? Okres spóźnia mi się już 5 dni, wczoraj robiłam rano test ale wyszedł negatywny.. Nie wiem co o tym myśleć ? Czy test może się mylić, czy na pewno w ciąży nie jestem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przyjaciółka tak
Miała, test wyszedł jej dopiero w 6 tygodniu czyli wynikałoby z tego ze to było jakies dwa tygodnie po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnje mi sie ostatnio tez spoznil 5dni a co lepsze mialam jakies zatrucie pokarmowe to dopiero byl schiz ;) a 6 dnia okres i po ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
okresu dalej nie ma.. już 6 dni się spóźnia ..;/ nie wiem juz co o tym myśleć brzuch już mnie pobolewa od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ci sie spozia a test negatywny wynika z tego ze owulacja ci sie przesunela. Ja tak mialam w tym miesiacu brzuch pobolewal od tygodnia a na dwa dni przed miesiaczka przestal i dostalam. Poczekaj do 14 dniu jjesli nadal nie dostaniesz ponownie zrob test jesli wynik bedzue negatywny idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
ale ja juz jestem tydzien po terminie a nie przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj cierpliwie
jeszcze tydzień, jak nie będzie okresu, zaczekałabym jeszcze tydzień i poszła do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek czyli ania
Hej. Ja jakieś 4 miesiące temu miałam podobną historię. Okres spóźniał mi się dobre 9 dni więc byłam pewna że to ciąża wiec kupiłam test ja do łazienki a tam ciocia wita:) Wiec nie stresuj się:) Stres tylko pogarsza sytuację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
tylko u mnie sytuacja jest troche inna, bo w dnu okresu mialam troche sluzu takiego balado rozowego, bylam pewna ze to okres sie zaczyna a tu nic.. wiec jak by sie mial rozkrecic to raczej juz by lecial.. a zamiast tego leci sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaajaaa
trudna sytuacja idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
okresu nadal brak, a juz tydzien minął ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób jeszcze jeden test, w końcu już parę dni minęło od ostatniego, a poza tym na okres może wpływać naprawdę mnóstwo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenkareczkaaaa
to idz na test krwi i bedziesz wiedziala czy ciazy.czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
a u mnie juz 35dc brzuch boli strasznie i nadal nic... chyba przyjdzie mi najgorszy @ w zyciu :( test robilam przedwczoraj-negatywny (w dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
ja jeszcze nie robilam ale nadal okresu brak i juz nie nadejdzie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinicia
a jak sie czujesz? jak na @? jakie masz objawy? rob test i tyle!!!! ja temp mierze pewnie juz gdzies od tygodnia i tylko raz mialam ponizej 37. dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefa256789
ja mam podobna sytuacje teraz, tylko ja akurat staram sie o dziecko:) kilka dni temu powinnam dostać okres, a tu nic. zawsze piersi mnie bolały przed okresem a teraz nic.w piatek rano robilam test-negatywny, wiec raczej nie jestem w ciazy mimo ze bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
ja odstawiłam tabletki więc może też przez to.. piersi też zawsze mnie przed @ bolały a teraz wcale.. Czuję się normalnie, ale jestem bardziej nerwowa i czasem chce mi się płakać.. czuję się taka napuchnięta i mam kg więcej.. więc przez to taka jestem.. byłam pewna że po @ waga wróci do normy bo zawsze waże przed więcej a tu tak samo.. brzuch mam jak balon i z nerwów cały czas jem ;/ od czasu do czasu czuję ból w podbrzuszu i leci mi taki mleczny śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźminka86
Zdarza się, że test nie wychodzi, dużo pewniejsze jest badanie z krwi. no i łykaj kwas foliowy, jeśli jeszcze nie zaczęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam dziewczyny napiszcie mi co o tym sądzie.Jestem 5 msc po porodzie, dotychczas miałam cykle 36 dniowe, ostatni okres 14 lutego, 16 marca pękła nam gumka a był to 30 dzień cyklu. Okresu powinnam dostać 22- 23 marca i nie ma. Robiłam test owulacyjny i wczoraj wychodziła kreska testowa mocniejsza dziś robiłam i ta testowa jest lżejsza (podobno testy ciążowe wykrywają wczesną ciążę),zaznaczam że test owulacyjny ma czułość 30 a testy ciążowe wychodzą negatywnie o czułości 25.Jezu nie wiem czy może to być ciąża, chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanka30
mi sie spozniała 10 dni codziennie robiłam test i wyszedl negatywny, w niedziele dostalam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Zrobiłam dwa testy były negatywne, baa nawet bylam u lekarza i wykluczyl ciaze, przepisal luteine na wywolanie i czekalam na okres 3 miesiace. Doczekalam się po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
hey ja tak mialam!!! --> to jednak w tej ciazy byłaś ? czy jak bo nie rozumiem ;p @ dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne zrobione w okolicach terminu miesiączki mogą wykazać ciąże, ponieważ po zapłodnieniu poziom LH związany z owulacją utrzymuje się, oczywiście test musi być wyraźnie pozytywny czyli kreska testowa jest taka sama bądź ciemniejsza od kontrolnej. Aczkolwiek nie opierałabym sie na tym w 100% i kupiła test który jest do tego przeznaczony, czyli test ciążowy, a najbardziej pewne są badania krwi. Autorko zrób sobie w końcu ten test, po co masz żyć w stresie, który jeszcze bardziej może opóźnić miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Nom bylam w ciazy :) przez 3 miesiace czekałam na okres, ale nie pojawil się. Jak to się moglo stać? Po prostu lekarz wykluczyl ciaze, powiedzial, ze na pewno nie jestem i zylam w przekonaniu, ze ten okres nadejdzie. Robil mi usg dopochwowe i wykluczyl ciaze!!!! Ech ja wtedy nawet nie dopuszczalam do siebie, ze moge być w ciazy. Później jak przeanalizowalam ten czas to doszłam do wniosku, ze mialam objawy. Myślałam, ze moje samopoczucie spowodowane było czymś innym. Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Oczywiscie masakra z tym, ze to byl szok. Wtedy to nie był absolutny czas na dziecko i może dlatego nie dopuszczalam do siebie takiej możliwości. A teraz mam śliczna szalona córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×