Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malagosia3566

NEGATYWNY test a jednak ciąża

Polecane posty

Gość Malagosia3566
ciekawe moze ten lekarz jakiś ślepy był. a jakie te objawy miałaś na samym początku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona54
TEST SIE NIE MYLI, ja mam doswiadczenie w tym temacie i moge ręczyć. Zawsze wynik testu sie u mnie zgadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie mylic
tylko w jedna strone- ciaza jest a wychodzi negatywny. Rzadko jest tak ze wychodzi pozytywny a ciazy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
to to wiem, ale u mnie akurat jedna wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskulka
małgosiu a kiedy robiłas test i czy stosunek był z zabezpieczeniem czy bez? opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Tak też mialam, ze test wyszedł mi pozytywny, a w ciazy nie bylam :) tamten test był chyba przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Tak też mialam, ze test wyszedł mi pozytywny, a w ciazy nie bylam :) tamten test był chyba przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkaa997
Cześć dziewczyny. Mam taki problem. Chodzi o to, że dość długo brałam luteinę dopochwową na wywołanie okresu ale lekarka stwierdziła, że zrobimy przerwę i zobaczymy czy się pojawi sama, i nici... nie ma a już dawno powinna być. Zrobiłam t est wyszła bardzo blada, prawie nie widoczna druga kreska. Test powtórzyłam na drugi dzień i od razu pojawiła się druga bardzo widoczna krecha, ale chciałam się upewnić zrobiłam kolejny i znowu wyszła bardzo blada ledwo widoczna druga kreska. Robiłam testy paskowe. W sumie zrobiłam ich 7 w ciągu tygodnia i jeden wyszedł bardzo widoczny a te 6 to tak niektóre to ledwo co można dojrzejże tą kreskę. Nie wiem co o tym myśleć;/. 16 kwietnia mam USG narządów rodnych to może wtedy się to wyjaśni. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskulka
jeśli kreski zabarwiły się to znaczy ze jest ciaza, kiedy byl stosunek jakie masz cykle kiedy kiedybyla ostatnia miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ja tak mialam!!!
Mysle, ze jestes w ciazy jak testy pokazuja dwie kreski nawet te bladziutkie :) a nie mozesz szybciej zrobic usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka997
no raczej nie mogę zrobić tego USG wcześniej. Dla mnie jest to dziwne że jeden test wyszedł widocznie, jest tylko troszkę jaśniejszy od kontrolnego a już następnego dnia była prawie niewidoczna kreska. A okres mam nieregularny więc po tym trudno dojść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
ja test zrobiłam trzeciego dnia miesiączki która sie nie pojawiła. Co do stosunku to odbył się jeden bez zabezpieczenia w czasie 7 dniowej przerwy w braniu tabletek które odstawiłam było to jakoś 2 dni przed zaczęciem nowego opakowania. więc w ciązy niby mogę być sama nie wiem, w piątek zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TestyKłamią
Z pierwszą i druga ciążą tak byo. W pierwszej w 8 tyg. tak naprawde wyszło, ze jednak ciąża (staraliśmy się, miałam nieregularny okres a testy i tak pokazały jedną kreskę). W drugiej -wpadka przy tabletkach anty- ok. 10 testów negatywnych w tym jeden z bardzo bladą wręcz niewidoczną drugą kreską. Ciążę potwierdzono przy okazji operacji w 4 tygodniu ciąży. A i wcześniej test z krwi który też wyszedł negatywnie po to, żeby 3 dni później stężenie bety było duuuuuuuuuuuże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
jasne ? to kiedy test pokazał ci 2 kreski />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia3566
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkaa35
mi test ciążę wykazał dopiero za 4 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Współżyłam z chłopakiem 1 lutego z zabezpieczeniem , dostałam miesiączkę w swoim dniu czyli 24 tylko jest problem ponieważ w marcu nie dostałam w ogóle okresu ... zrobiłam test wyszedł negatywny w kwietniu dostałam okres 14-go tylko był bardzo skąpy trwał 3 dni i na końcu leciał mi brązowy śluz zrobiłam ponownie 2 testy i wyszły negatywnie ... nie wiem co robić .... dodam iż przeszłam na dietę i nie schudłam , a wręcz odwrotnie ... Od pewnego czasu zauważyłam żyły na piersiach i brzuchy i mam dziwne przelewanie w brzuchu ... czy to może być ciąża ? a może jakaś choroba ? Proszę o szybką odpowiedź . Z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzALINA22xyz
a czy beta 2 miesiace po stosunku < 0 , 1 jest juz wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na 2 kreski
Hej, od września staramy się o dziecko. Ja leczę się na hashimoto - mam ustawione leki i srednio TSH wychodzi mi w okolicach 1 - prawidlowo do zajscia. Mąż zbadał się "na wszelki wypadek" - wszytko u niego ok. Mam dziś dzień spodziewanej @, ale jej jeszcze nie ma i nie czuje sie jakby mogla nadejsc. Robilam test kilka dni temu poniewaz odebralam badanie tsh i mialam dziwny wynik - powyzej 3 - podobno w ciazy tsh rosnie w takich wypadkach jak moj. wynik negatywny. zrobilam kolejny 2 dni temu - rowniez negatywny. tak bardzo bym chciala aby to byla ciaza, tylko te testy negatywne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciciak
Dziewczyny pomóżcie!! Ja tez robiłam test wczoraj i negatywny, @spóźnia sie 2 dni,ale piersi mnie bolą i są troszkę większe. Szyjka macicy jest nisko i twarda. Staramy sie 2miechy o dziecko. Może wkoncu sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja zrobiłam test wczoraj wyszedł negatywny juz sama nie wiem co o tym myślec nigdy tak nie miałam w dniu miesiączki pojawiły sie dziwne brązowe plamienia,które trwają do dzis tak jaby okres nie mógł sie przebić dlatego zrobiłam ten test poznym południem wyszedł negat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , u mnie wyszedl test negatywny ale mialam mdlosci i poszlam do lekarza,przy badaniu nie byl do konca pewien czy jest to ciaza wiec wyslal mnie na usg i tam sie okazalo ze jest to upragniona ciaza;)) dzis malenstwo ma poltora roczku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×