Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

missros

nie wzięłam tabletki anty po przerwie...

Polecane posty

Witam, tabletki biorę już ok. 2,5 roku (atywię). Wybrałam ostatnio kolejne opakowanie, zrobiłam 7 dniową przerwę. W tej przerwie miałam krwawienie, kochałam się też "do końca", bez zabezpieczenia, on skończył we mnie... był to 5 dzień przerwy. (17.03) W piątek, czyli przedwczoraj (20.03) miałam wziąć nową tabletkę, pierwszą z nowego opakowania. Biorę je ok. 17, 18 wieczorem. Niestety zapomniałam o niej i przypomniałam sobie o niej dopiero nazajutrz rano, w sobotę (21.03) (była godz. 11 rano, minęło sporo czasu. ok 17 h przerwy..). Dodam, że również kochałam się bez zabezpieczenia w ten dzień, do końca... Połknęłam jednak tą zapomnianą tabletkę, od razu - gdy tylko mi się przypomniało, a następną wzięłam wieczorem, jak zazwyczaj.. Jednak niepokoję się tym, bo w ulotce tabletek jest napisane, że "jeśli minęło więcej niż 12 h działanie tabletek jest osłabione, trzeba przez następne 7 dni stosować dodatkowe metody np. prezerwatywę, oraz jeśli W TYGODNIU POPRZEDZAJĄCYM pominięcie tabletki utrzymywano stosunki seksualne, istnieje możliwość zajścia w ciążę". a ja pisałam - był kontakt seksualny w tej 7 dniowej przerwie... czy to możliwe, że będę w ciąży? kiedy mogę wykonać test? proszę o radę. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bdziesz miała też przerwę w ry/chaniu! Ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×