Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otymtrzebarozmawiać

Obawiasz się , że jesteś w ciąży????

Polecane posty

Gość otymtrzebarozmawiać

Czytając namnażające się wpisy dziewczyn,nastolatek(bo na pewno nie są jeszcze kobiety +21) o obawach i zadające w kółko tych samych pytań ''Czy jestem w ciąży czy nie?'' Zrobiłam schemat postępowania w okolicznościach strachu przed niechciana ciążą. Spóźnia się okres:Po pierwsze nie panikuj,tylko oblicz kalkulatorem dni płodnych kiedy miałaś dni płodne i kiedy powinnaś spodziewać się miesiączki. Gdy pękła prezerwatywa do 72h masz czas na tabletkę ''PO'' nie odwlekaj tego gdy nie chcesz dziecka później będzie już za późno Jeżeli miesiączka spóźnia się np.3-4 dni zrób test ciążowy,po co pytać na forum jak możesz mieć pewność. Wyszły dwie kreski?-to teraz zastanów się czy chcesz tego dziecka czy nie i obowiązkowo porozmawiaj z partnerem o waszej decyzji.(gdy jesteś niepełnoletnia to z mamą,nie odwlekaj rozmowy!)Jesteś pełnoletnia masz wybór! możesz znaleźć pomoc na womenonweb (gdy nie jesteś pełnoletnia porozmawiaj z mamą lub inną dorosłą bliską Ci osobą) Pamiętajcie ,że stosunek przerywany może zakończyć się niechcianą ciążą! Zawsze używajcie prezerwatyw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja biorę tabletki, chłopak używa prezerwatywy, stosujemy stosunek przerywany, dodatkowo mój facet ma niska płodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo odpowiedzialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy metody są lepsze niz jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dostałam okres...spóźniał mi się 3 dni chciałam zrobić test ale już chyba nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę się kupić test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś odważniejszą koleżankę lub zamów w aptece internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele nastolatków nie jest gotowa na współżycie a później myślą że są w ciąży bo facet ściągając prezerwatywę dotkną jej w miejsce intymne żal takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaa się obawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Trzy metody są pewne niż jedna" Kiedyś ginekolog mnie "wysmial". Po co? Jedna dobra antykoncepcja wystarczy Jaki sens brać tabletki i używać prezerwatywy Jest coś takiego jak plan awaryjny w nagłych sytuacjach i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktoś to napisał. Też mam dość zaśmiecania forum tymi głupimi pytaniami "Czy to ciąża?' "Czy mogę być w ciąży?' ZRÓB TEST! Czy my tu na forum jesteśmy wróżkami czy co? Jeśli wstydzisz się kupić w aptece zamów w internecie, na allegro itp, podjedź do innej miejscowości! I tutaj wychodzi dojrzałość, bo jeśli ma się odwagę iść z facetem do łóżka to trzeba znaleźć i odwagę na takie konsekwencje. Jak czytam te posty poziom niewiedzy o antykoncepcji jest straszny. Bp czym różnicie sie wtedy od zwierząt które ciągle kopulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełno tych postów,ciekawe ile te dzieci maja lat co pytają 14-16???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt przydatne info :) dla zdesperowanych na kafe co ciągle pytają -ciąża? czy nie? czy to może być ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×