Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Opoznienie dnia przerwy, stosunek przerywany, policystyczne jajniki

Polecane posty

Gość gość

Witam wszytskich forumowaiczow. Mam 22 lata od 5 lat jestem leczona na zespol policystycznych jajnikow. W czerwcu zostaly odstawione wszytskie leki poza eutyroxem 50 rowniez antykoncepcyjne nie byly brane przez ten okres. Miesiac temu wrocilam do antykoncepcyjnych tym razem yasmenelle wczesniej byl wibin.mini. Wybralam 1 blister w trakcie tygodniowej przerwy pomylilam sie czyli ostatnia tabletka byla brana 28.9.17 w czwartek, kolejna byla wzieta w w sobote 7.10 czyli z tego co zobaczylam dopiero 9.10 o jeden dzien za pozno. Kazdy stosunek w czasie tygodniowej przerwy jak.i wczesniej byl.o***ty w prezerwatywie. Niestety w niedziele czyli juz po wzieciu 1 tabletki odbylam stosunek bez prezerwatywy, ale nie do konca. Pominieta tabletke wzielam dopiero w niedziele wieczorem. Zastanawiam sie czy.pomimo przedluzenia przerwy do 8 dni a po zazyciu 1 tabletki 7.10 dzień przed.potencjalnym niebezpiecznym stosunkiem 8.10 mam powody do obaw zajscia w ciaze? Niestety wszystkie tematy jakie znalazlam ograniczaja sie do ostrzegania o ciazy jesli odbylo sie stosunek niebezpieczny w czasie tygodniowej przerwy, ktora zostala przedluzona.a nie juz po zazyciu 1 dawki nawet jesli byla wzieta za.pozno. Czy policystyczne jajniki moga miec wplyw na brak owulacji? Po.ilu dniach.mozna ewentualnie zrobic test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×