Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Owulacja, dni płodne a tabletki anty

Polecane posty

Gość gość

Hej po jakim czasie występuje owulacja po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ? Nie biorę juz 10 dzien tabletek, a z mężem kochałam się wczoraj jest szansa na ciążę? Licząc wychodzi ze mam dni płodne. z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki antykoncepcyjne zabijają zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawa odpowiedz... Jest szansa na ciąże, jednak niektórzy czekają kilka miesięcy za nim będą się starać o dziecko. Jednym udaje sie od razu drugim nie to juz zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona456
to zależy od organizmu i owulacja może wystąpić po kilku lub nawet po kilkunastu dniach. tak naprawdę w dniu w którym przestanie się łykać tabletki nie jest się już zabezpieczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Jezeli chodzi o kontrolowanie swoich dni plodnych to najlepiej sprawdzi sie tester afrodyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana

Ja do owulacji stosuje komputer cyklu myway, który robi to perfekcyjnie. Stosuje go już parę lat i jeszcze mnie nie zawiódł. Wyznacza owulację na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, czyli parametrów, które są zmienne podczas miesiąca. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×