Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margo 975

pajączki na nogach od tabletek anty???

Polecane posty

Gość margo 975

Stosuje tabletki antykoncepcyje już kilka miesięcy i od jakiegoś czasu wyskakują mi pajączki na nogach, jest ich co raz więcej. Koleżanka powiedziala, że to od tabsów. Jakie leki stosowac, żeby pozbyc sie tych fioletowych żyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam pajączki, a teraz mam żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do ginekologa i zgłoś mu to, bo możesz mieć problemy z krzepliwością krwi. Trzeba zrobić badania i albo Ci zmieni tabletki, albo każe odstawić albo coś przepisze. Z tego co wiem, to teraz przy antykoncepcji stosuje sie osłonę, np Harmonella, która zapobiega zatorowości żył, osłabieniu wątroby i serca. Koleżance po kilku miesiącach stosowania pajączki poznikały ale zawsze lepiej najpierw zbadac krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione badania krzepliwości krwi, wszystko jest dobrze, nikt w mojej rodzinie nie ma zakrzepicy, a pajączki przy plastrach antykoncepcyjnych również u mnie się pojawiły, najwięcej na nosie i policzkach. Ginekolog polecił mi harmonellę, na razie zażywam ją dwa miesiące, pajączki są nadal widoczne ale zauważyłam że lepiej się czuje, nogi mniej mnie bolą, mam więcej energii i włosy mniej mi wypadają. Kapsułki nie są drogie, więc nadal będę je zażywać, mam nadzieje ze pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z pajączkami w ciąży. Obecnie moja córa ma już 9 miesięcy, ja stosuję pigułki oraz dodatkowo właśnie polecaną już wcześniej harmonellę, ze względu na jej skład. Harmonella zawiera między innymi oleuropeinę, która pomaga obniżyć ciśnienie krwi oraz poziom „złego” cholesterolu. Stare pajączki powoli znikają a nowe się nie pojawiają. Polecam ciekawy artykuł na temat oleuropeiny http://kobiecosc.info/niepozadane-skutki-antykoncepcji-hormonalnej-recepta-oleuropeina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła diagnoza, słuchasz się koleżanek w takich sprawach? Nie masz ginekologa, który Ci to wyjaśni, albo lekarza innego? Przecież to wymaga kuracji a nie konsultacji z koleżanką ! Jak chcesz, podrzucę Ci kontakt, jeśli nie masz: http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-chirurgiczny.php. Daj znać co z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy antykoncepcji hormonalnej mogą pojawić się problemy z naczyniami krwionośnymi, dlatego kup sobie suplement harmonella dla kobiet biorących tabletki antykoncepcyjne, niweluje skutki uboczne antykoncepcji - wahania wagi również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryajau
kosmetyczka mi wczoraj powiedziała, że to prawda, do tego tabletki antykoncepcyjne podobno mają swoją znaczącą rolę w cellulitisie, a teraz jak jedziesz na plażę, to wszystkie dziewczyny mają przecież cellulit nawet te szczupłe. A na pajączki niezłe rezultaty daje żel galvenox sof, on też super nawilża i nie trzeba potem stosować kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×