Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszona strasznie

peknieta prezerwatywa dni plodne pomozcie

Polecane posty

Gość wystraszona strasznie

witam ..wiem ze podobnych tematow jest wiele ale nigdzie nie czytalam o. podobnym przypadku jak moj... otoz wczoraj kochalam sie z mezem, to sa moje dni plodne sam srodek cyklu, rano jeszcze mialam przezroczysty sluz.. ale wracajac do wczorajszego wieczoru kochalismy sie z prezerwatywa maz co troche sprawdzal czy jest cala niedawno mielismy male przejscie... nie skonczyl we mnie twierdzi ze doszedl na zewnatrz i okazalo sie ze prezerwatywa jest peknieta nie wiem czy pekla przy wyjmowaniu czy wczesniej ... sperme mialam na nodze. i troche zostalo na poscieli ... i teraz pytanie czy prawdopodobienstwo ciazy jest duze strasznie schizuje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie jakieś grubsze, albo większe. Albo źle zakładacie, skoro pękają. Mnie się to zdarzyło może raz w życiu! Mogłaś zaraz po iść pod prysznic i zrobić irygacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tak logicznie myslac skoro doszedl dopiero na zewnatrz to do zaplodnienia noe powinno dojsc... chyba ze ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wyjście idź do lekarza po tabletkę zapobiegajacą owulacji (72hpo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz nie musisz isc do lekarza po tab. 72 po :) Mozesz ją kupic bez recepty w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zabezpieczenie na ru/chanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie mozesz kupic bez recepty tabletki po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starajcie się współżyć tylko w dni niepłodne. Albo stosujcie jakieś dodatkowe zabezpieczenie np contragel - żel plemnikobójczy. Ryzyko wpadki będzie znacznie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×