Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia73685

Plastry Evra

Polecane posty

Gość klaudia73685

Witam. Postanowiłam, że będę zabezpieczać się za pomocą plastrów Evra. Czytałam że pierwszy plaster należy użyć podczas pierwszego dnia miesiączki i od razu jestem zabezpieczona, lecz lekarka powiedziała mi, że plaster należy przykleić po miesiącze. Jak to z tymi plastrami w końcu jest? Zrobiłam tak jak kazała lekarka, jutro powinnam zmienić plaster. Moge uprawiać sex bez dodatkowej antykoncepcji nie martwiąc się o to że zajde w ciąże? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji.Jak wpadniesz to sie dowiesz .Jest jeszcze 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajfita
Rozpoczęcie stosowania antykoncepcji w pierwszym dniu okresu daje niemalże 100% pewność, że nie dojdzie w kolejnym cyklu do owulacji. Ja tak samo zaczęłam brać tabletki belara w pierwszy dzień miesiączki aby była ochrona od pierwszej pigułki. Jeśli plaster przykleiłaś po okresie możliwe, ze nie jesteś w tym cyklu zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie chyba każdą antykoncepcja rozpoczyna się stosować w trakcie okresu. Ja w drugi dzień miesiączki miałam zakładaną wkładkę hormonalna levosert. Co prawda trochę się krępowałam bo to jednak w trakcie krwawienia ale lekarz sam powiedział, że po pierwsze łatwiej wtedy taką wkładkę założyć a po drugie zaczyna ona działać od razu w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×