Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lovek23

Pomocy, pilne!

Polecane posty

Witam, jestem młodą osobą, która 2 dni temu pierwszy raz powiedzmy współżyła. Było to 25.02 około 5:30. 24 mialam dni płodne, a 25 dni niepłodne. Wytrysku nie było, jednak możliwe, że był płyn z podniecenia tak zwany. Czy możliwe żebym mogła zajść w ciąże? Proszę o szczere odpowiedzi z uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem obliczylas tak te dni płodne co do dnia? To jest nierealne, nie patrz na internetowe kalendarze owulacji bo to ruletka, jasne że mogłaś zajść w ciążę. Jedynie robiąc testy owulacyjne można być pewnym co do dnia. Cykl kilka lat może być rowniutki co do godziny a jeden może być dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że tak. Dni płodne czy niepłodne. Tak na prawdę nie wiesz czy miałaś 25 płodne czy nie. Chyba że prowadzizz obserwacje śluzu i temp ciała przez ostatnie kilka lat i jesteś pewna że to były dni niepłodne. Kobietom dni płodne potrafią sie przesunąć o kilka dni. A ty mówisz ze 24 mialaś płodne a 25 już nie. Nie wiesz tego. Niestety "kalendarzyk" jest niepewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz i ciaza? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś pewna ze nie doszło do wytrysku to marne szanse ale zadziwia mnie Twoja pewność co do dni plodnych, nikt ci ich co do doby prawidłowo nie obliczy. Z nicka wnioskuje ze masz 23 pomysł o jakiejś stałej metodzie antykoncepcji, tabletki czy spirala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąży nie będzie. .pewnie mlodziez pobiegnie do apteki bo tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pierwszy raz i ciaza? Hahahaha xxxxxxx Czyżby osoba wierzaca w informacje ze przy pierwszym razie nie można zajść w ciążę? Czy smiejaca się z naiwności autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 23 lat. :-) to tylko przypadkowy nick. Proszę tylko o wypowiedź, czy są jakiekolwiek szanse, jeśli chłopak nie jest pewny tego czy był ten "płyn" czy nie. Bo jeśli nie, to wiadomo, ale nikt nie jest pewny w 100%. Nie chce byc w ciązy tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynowka, masz rację ale w preejakulacie tych plemników jest mało, przy pełnym wytrysku i owulacji oraz pełnym zdrowiu nie każda kobieta zachodzi w ciążę, wiem po sobie, kilka miesięcy częstego seksu do końca żeby zajść w ciążę i się nie udawalo a byłam zdrowa i mój mąż też a jestem tylko 3 lata starsza od autorki. Ale jak najbardziej jest to możliwe ale mniejsze szanse niż przy pełnym wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsze....mogą być nawet minimalne ale szanse są. Tak jak w przypadku stosowanie antykoncepcji. Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności! I to że ktoś stara się przez rok i nie może zajść nie znaczy że ktoś inny stara się aby temu zapobiec i zachodzi w ciążę. Takie życie! Dziewczyna uprawiała seks. I jest taka możliwość że zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat? Pamiętajcie o pełnym zabezpieczeniu bo chwila przyjemności i spontaniczności może przewazyc na całym waszym życiu. Jest szansa, nikt ci nie powie czy byl preejakulat i nikt Ci nie powie czy napewno miałaś dni nie plodne. Zawsze jest ryzyko, trzeba robić to z głową! Idź do ginekologa po tabletki i nie wpedzaj się w nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka szansa! Jeśli nie chce być się w ciąży w takim wieku to albo się czeka albo w pełni zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym isć do ginekologa z osobą pełnoletnią? Jezęli ja sama nie mam ukończonych 18 lat? Strasznie się boję.. Myslę o tych tabletkach.. tylko jakie? Jestem cała w nerwach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa ja podobnie zaszlam w ciążę, ale w moim przypadku mąż nie zdążył w porę się ewakuować i niestety trochę poszło no i mamy pięknego synka, w sumie myśleliśmy o dziecku i dzięki temu padła z przymusu decyzja z której się cieszymy :) a ty młoda musisz teraz czekać a po okresie umówić się do ginekologa i porozmawiać o antykoncepcji. Bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,tu chłopak dziweczyny. Pearkuzja o ile sie nie myle jest dopiero przed wytryskiem. Ja nawet do połowy nie doszłem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz 18 lat to nie każdy lekarz może chcieć Ci przepisać tabletki, nie musisz iść z nikim dorosłym. Ty nie podejmiesz decyzji jakie tabletki będziesz brać tylko lekarz po badaniach krwi itd, dopasuje Ci odpowiednie hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli chodzi o tabletki to w tak młodym wieku to szkoda Twojego zdrówka, ale lekarz napewno dobierze coś odpowiedniego, trzeba też brać pod uwagę ze jesteś niepelnoletnia i nie każdy może chcieć przepisać. Tabletki wymagają perfekcyjnosci w przyjmeaniu, wiedzy o własnym ciele i interakcjach z innymi lekami czy np. dziurawcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze mi w tej chwili chodzi o tabletki dzien"po" do 72h. A została mi ostatnia doba, więc musiałabym się śpieszyć.. I nie wiem czy ginekolog by mnie przyjał "tak o" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę za późno niestety, te tabletki tylko powstrzymuja owulacje, jeśli do niej doszło to można nawet po nich zajść w ciążę, poczytaj wątek o ciąży po escapelle. Im wcześniej tym lepiej niektóre kobiety po kilku godzinach od stosunku mimo przyjecia zahodzily w ciążę. Lekarz powinien ci je przepisać bez żadnego ale, no ale lepiej prywatnie niż na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zostaje mi isć do lekarza? Nie wyobrażam sobie ciąży teraz.. po za tym tak jak moj chłopak napisał, nie doszedł nawet do połowy, więc nie wiadomo, czy możliwe, aby pojawił się ten "płyn".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wątek o escapelle i mało komu pomógł, mimo że brały go wcześnie. A co sądzicie o Postinor Duo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tabletkę po jest niestety za późno, bo zanim pojdziesz, dostaniesz receptę, kupisz, zazyjesz to trochę minie. Tabletka kosztuje ok 100 zł ja placilam jakieś 2 lata temu 120. Ale naprawdę moim skromnym zdaniem to szans na ciążę prawie nie ma, plemniki to nie terminatory, czasami przy pełnym wytrysku żaden nie dostanie się do jajeczka mimo że jest owulacja. Szansa nawet przy tabletkach jest ten powiedzmy jeden procent i naprawde trzeba mieć pecha żeby być w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postinor duo to to samo. Poczytaj uważnie wątek o Tym też wpokinaly kobitki, zawiera ten sam hormon, to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mlodziutkim wieku nawet nie waz się korzystać z kalendarzyka! Jescze w twoim organizmie dochodzi do wielu zmian ta metoda jest dla dojrzałych kobiet dla których ewentualna ciąża nie byłaby tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cenę mi już naprawdę nie chodzi. Tylko o to, żebym nie była w ciązy.. to byłby koszmar.. Naprawdę się boję.. dziekuje w ogole Wam, za te odpowiedzi, bo to ważne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×