Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomozcie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochane. Staram się od roku o dziecko, miałam robione wszystkie badania i jestem zdrowa jak ryba, do owulacji dochodzi, mój ma zdrowe nasienie a ciąży jak nie było tak nie ma smutas.gif ten cykl miałam monitorowany i ostatnio byłam około 3-4 dni po owulacji na usg, lekarz bardzo się uśmiechał, mówił, że mam śliczne endometrium bo 14 5 mm, twierdził, że on ma jakieś przeczucie, że się udało i mrugnął okiem. Zapytałam czy widział coś więcej to dalej się uśmiechał i mówił, że bardzo podoba mu się to endometrium. Co do następnego cyklu to odpowiedział wymijająco, że jak się nie uda to proszę znowu przyjść na monitoring i zapisał coś na przyszły cykl ale mrugnął okiem i powiedział, że myśli, że mi to nie będzie potrzebne. Mam w domu to usg ale ja kompletnie się na tym nie znam. Lekarz to naprawdę dobry ginekolog, jeden z lepszych w okolicy. Myślicie, że mógł coś zobaczyć co mu dało powód żeby taka nadzieje we mnie wzbudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę cie ...starasz się o dziecko , a podstawowych rzeczy nie wiesz....co można zobaczyć trzy, cztery dni po owulacji? plemnika wędrującego do komórki jajowej ? czy może mikroskopijną blastulę w jajowodzie? weź się w garść i za dwa tygodnie zrób test. współczuję dziecku które będzie miało tak spanikowaną matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie życzę ci starać się długo o dziecko i szukać nadziei we wszystkim co możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę więcej luzu, podobno wtedy najłatwiej zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Jesteś zbyt zestresowana by zajść w ciążę Lekarz chce Cię rozluźnić byś zaszła a Ty ciągle skupiasz się na tym by zajść Jak przestanie Ci zależeć to zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też starałam się rok. Monitoring cyklu tylko mnie jeszcze bardziej stresował ze teraz wiem kiedy to musi zaskoczyć i nic. W końcu dalam spokój i dla zajęcia głowy poszłam na kurs odnośnie mojej pracy a międzyczasie czytałam książkę Sekret i zaszlam właśnie w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogę pani bezinteresownie w zajściu w ciąże metodą naturalną warunki do uzgodnienia masz pytania.napisz dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogę pani bezinteresownie w zajściu w ciąże metodą naturalną warunki do uzgodnienia masz pytania.napisz dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam pomogło celowanie w owulację. swój cykl doskonale poznałam dzięki cyclotestowi - komputerowi cyklu. mozesz tez kupić sobie zel ułatwiający zapłodnienie conceive plus albo pre-seed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś odświeżył mój temat, niestety dostalam @ i kolejny cykl i kolejne szanse, w tym cyklu zastosujemy żel wspomagający zajście w ciąże i jestem umowiona do kliniki niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam sie o dziecko prawie rok i udało się, teraz o drugie dziecko staram się już prawie dwa lata i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze skorzystaj z wyzej wymienionych rad, np kup komputer cyklu albo zel. my też długo się staraliśmy i pomogła nam własnie naprotechnologia (komputer cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który komputer możecie polecić najbardziej pod kątem starań właśnie? bo wiem ze są różne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cyclotest baby i doskonale spełnił swoją rolę. można go też używać jako antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×