Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerty00

Potrzebuję rozmowy i obiektywnych opini.

Polecane posty

Gość gość
A czy od ostatniego okresu uprawiałaś seks przerywany lub bez zabezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko delikatne macanie , nawet nie były ściągnięte ubrania . Strasznie sie stresuje i moze to głupie pytanie ale naprawde psychicznie mam już dość.. a to dlatego ze nie mam też z kim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jeszcze raz test i tyle, nie ma co się niepotrzebnie stresować. I nie czytaj tego co w internecie wypisują. Do zapłodnienia nie dochodzi tak szybko, jak to niektórzy przedstawiają, że hyc, hop i już ciąża. Stres dodatkowo może opóźniać okres. A jak już się tak boisz, to idź do gina i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się mało prawdopodobne bo do zblizenia nie doszło w ostatnim cyklu, kiedyś sama miałam bardzo nieregularne cykle i bywało tak ze dostawałam czasami okres raz na 2 miesiace więc wydaje mi się ze nie ma sie czym stresować, dla pewności możesz zrobić test ciązowy a jeśli okres nadal się nie pojawi to również wizyte u ginekologa na pewno przepisze ci coś na przyspieszenie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też mało prawdopodobne ale stresuję sie bardzo sama juz nie wiem czym. Tak jakby moja psychika przesiąknęła stresem .. ten drugi test sie boje bo mimo ze wiem ze nie mozliwe to i tak dziwnie.. seksu też nie chce uprawiać na razie właśnie bo mam tą blokadę , wczesniej mimo ze mi sie okres nie spóźniał też świrowałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze panicznie boisz się ciąży i dlatego tak reagujesz , nie ma co się martwić bo od ostatniego stosunku miałaś okres wiec wtedy na pewno nie zaszłaś a innej okazji nie miałaś, myślę ze w twoim wypadku powinnas się lepiej zabezpieczać żeby miec komfort psychiczny a nie za każdym razem panikować, w moim wypadku bardzo dobrze sprawdziły się tabletki anty tylko musisz wybrac dobrego ginekologa który ci je dobierze ja tabletki biorę juz 2,5 roku i nie zabezpieczam sie w żaden inny sposób partner zawsze dochodzi we mnie a zawsze dodatkowo możesz używac prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkaa123 - Wydaję mi się tak samo. Mimo że wiem że to nie możliwe i tak myślę o tym. Czuję że tu chodzi o psychikę , to że własnie boję sie ciąży .. dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i żadnych ciążowych objawów nie mam oprócz tego okresu. Zawsze przed okresem wychodzą mi wypryski i teraz też je mam od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie przez duzy stres okres tez się może spóźniać, zapisz się najlepiej do ginekologa on cie przepada na pewno ciążę wykluczy co cię w dużym stopniu uspokoi i na pewno przepisze ci coś na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sama pamietam ten strach w poczekalni kiedy poszlam pierwszy raz ale jak się okazało niepotrzebnie się stresowałam sama sobie wybrałam lekarza w pierwszej kolejności odrzuciłam tych płci męskiej poczytałam również opinie i w rezultacie mam bardzo miłą panią ginekolog dosć młodą taka po 30-stce, bardzo dobrze mnie przebadała podczas pierwszego badania dobrała tabletki i jestem bardzo zadowolona, nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze nad tym pomyśleć dosc szybko. Ale trochę mnie uspokoilas.. mam nadzieje ze dostane jak najszybciej tego okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorosłać do otwierania piz,y,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×