Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywny test 3tyg. po poronieniu i zabiegu !??

Polecane posty

Gość gość

Kochane czy to normalne że po zabiegu po całkowitym oczyszczeniu i po poronieniu w 9tc4d test ciążowy jest pozytywny !!!!!???? Dwie normalne krechy czerwone ! Proszę napiszcie coś ! Stratę dziecka bardzo przeżyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Musisz zrobić betę hcg i powtórzyć po 48h, wtedy będziesz wiedziała czy opada jeszcze po poronieniu czy rośnie bo jest kolejna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz już wyniki histopatologiczny? Może to być zaśniad groniasty, warto zrobić bthcg żeby to sprawdzić. Chyba że faktycznie się nie zabezpieczaliscie i kolejna ciąża. W każdym razie po 3 tygodniach od zabiegu test nie powinien pokazywać ciąży sprzed zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli od tego czasu się współżyło, możliwa jest kolejna ciąża.Niekiedy jednak poziom hormonów po poronieniu opada bardzo powoli.Należy wykonać test beta-hcg i iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwiki dobrze naisala . zrobic hcg i powtorzyc. z tego co wiem to nawet do miesiaca hcg moze byc w organzimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test nie powinien pokazywac ciąży sprzed zabiegu? Co za brednie!! To normalne, że jeszcze hcg ci nie spadło, ja miesiąc po zabiegu jeszcze miałam, zbadalam po dwóch dniach znowu i malało. Spadło calkiem 6 tygodni po zabiegu i wtedy dostalam @. Niemożliwe natomiast, żeby wykryl już nową ciążę, nawet jesli się nie zabezpieczaliscie. Za wcześnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 nie strasz jej zasniadem bo to normalne, ze miesiąc nawet się utrzymuje hcg po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co autorko robisz bhcg ? Nie rozumiem masz jakieś podejrzenia ze znowu ciąża ? Czy liczysz że starej nie usunęli ?? Ja też poronilam ale nie przyszło mi do głowy robić testy ciążowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po poronieniu, po miesiącu bthcg wynosiła u mnie 4, okazało się że nie oczyscilam się do końca po samoistnym poronieniu (potwierdzone usg) i musiałam być łyżeczkowana. Z informacji jakie uzyskałam od lekarza po miesiącu bthcg nie powinna być wykrywalna. Tak więc pozytywny test może wskazywać na resztki po poronieniu lub zaśniad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka: zrobilam ten test bo chcialam się upewnić po zabiegu że jest wszystko dobrze i nic już nie ma :/ dzisiaj odebrałam wynik beta hcg i jest 94.3 :/ i teraz nie wiem kiedy to powtórzyć by sprawdzić czy spada , jestem równo 3 tygodnie po zabiegu 9tc4d :( , bolał mnie brzuch ostatnio całą noc i dzień , przestaje a potem znowu coś mnie boli itd. Więc nie wiem czy to normalne i ta beta też ? Ciąża chyba w tym przypadku jest nie możliwa ? :/ kochalismy się z mężem ale naprawdę sporadycznie raz czy dwa ale nic z tego nie wychodzi wciąż cierpię po stracie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Powtórz betę po 48h czyli w piątek jeśli robiłaś dzisiaj. Ja po samoistnym poronieniu od razu zaszłam w następną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×