Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam, ostatnimi czasy spoznia mi sie okres, beda to dzis 3 dni, zawsze tak jak bolal mnie bardzo brzuch, teraz od czasu do czasu ponolewa przez te dni, sluzu jest malo, jest on bialawy, a czytalam ze to oznaka ciazy, biore aktualnie antybiotyki na ktorych nie pisze ze niepozadanym dzialaniem moze byc cos zwiazanego z okresem, niedawno teoche "bawilam sie z chlopakiem" lecz nie powinno raczej dojsc do niepozadanych skutkow, jednakze czy moze to wskazywac na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Trzydniowe opóźnienie okresu nie wskazuje jeszcze na ciążę.Raczej na przesunięcie się owulacji.Miesiączka zawsze występuje 10-18 dni po owulacji, dlatego ciążę można zacząć podejrzewać, jeśli miesiączka spóźnia się co najmniej o 7 dni.Najwcześniej w tym terminie -albo 14 dni po ostatnim kontakcie seksualnym-można wykonać test ciążowy z moczu.21 dni po stosunku daje wynik w pełni wiarygodny.Radzę Ci, zacznij wyznaczać sobie dni płodne i niepłodne w cyklu.Np.mikroskopem na ślinę.Nie będziesz tak bała się ciąży.Stres też może opóźnić miesiączkę, podobnie jak przemęczenie czy nadmierne odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić - skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z cleo. prawdopodobnie przesunęła Ci się owulacja. Moim zdaniem powinnaś zacząć ją sobie wyznaczać na bieżąco by wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia. Jeśli będziesz mieć z tym problem możesz sobie kupić jakiś tester np na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam problem z plamieniem które co prawda jest skąpe bo kilka kropli ale towarzyszy mu ból na @ i to juz drugi raz w tym cyklu. Cykl zaczęłam 4.06, 6.06 było <3 bez zabezpieczenia i do końca. Według mojej szyjki i śluzu owulacje miałam miedzy 17-19.06. W 19 dc czyli 22.06 pierwsza krew z bólami i po wieczorem 30.06 znów... nie wiem czy umówić się do lekarza jeszcze przed @ którą powinnam dostać 07.07 a są regularne czy lepiej po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Mogą to być plamienia okołoowulacyjne.Albo jednak wcześniejsza miesiączka.To, że do tej pory cykl był idealny jak w zegarku, nie musi wcale oznaczać, że zawsze tak będzie.Nie trzeba polegać na tym, jak było dotychczas, tylko obserwować na bieżąco każdy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×