Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnn

robiłam wyniki-były negatywne.CZY JESTEM W CIĄŻY?????

Polecane posty

Gość nnnnnn

Witam mam pewien problem.Wydawało mi się ze jestem w ciązy choc się z chłopakiem zabezpieczalismy.Zrobilam jeden pre test i wyszedł negatywny,po kilku dniach zrobiłam test w aboratorium(mocz) i był negatywny.Byłam u ginekologa-zrobiła mi usg i nie wykryło ciązy.Po tygodniu jeszcze jeden test w laboratorium zrobiłam i tez był negatywny.Acha lekarka powiedziała tylko ze mam nadżerke.Ale ja cały czas okresu nie mam już 3 tyg,zaczeły bolec mnie piersi,często che mi się siku,dodam tylko ze wszystkie testy były zrobione w takim terminie ze powinny wykryc ewentualna ciąze.Co mi jest?Czy mogę być jednak w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl dziewczyno, zanim zadasz jakies pytanie. Jezeli nie wierzysz testom (aptecznym i laboratoryjnym) i ginekologowi, to dlaczego masz mi uwierzyc?? To mowie Ci jestes w ciazy. I to nawet w dziewiatym miesiacu pewnie. P. S. Wydaje mi sie lada chwila okres dostaniesz i dlatego bola Cie piersi i caly czas sikasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna tak
mozna przyjąc ze jestes w ciązy istnieje taka mozliwosc ze tysty i laborki sie pomyliły albo pomyliły Twoje wyniki z inną kobietą to naprawde sie zdarza wszystko na to wskazuje wiec ze jestes jednak w ciazy a hgc pojawi sie u Ciebie troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucyLuu
A ja ci powiem tak - skoro zadne testy nie wykryły ciąży to w niej nie jesteś, a okres ci się może spózniac ze stresu. Bolą cię piersi a to oznaka zbliżającego się okresu - uspokój się a wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ,zadajesz pytanie retoryczne testy na nie badanie na nie przykro mi ale raczej nie jestes w ciąży a objawy ciąży można sobie wmówić. przesteń myśleć o tym a dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×