Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ryzyko ciąży w czasie okresu

Polecane posty

Gość gość

Uprawialam seks w trzecim dniu cyklu krwawienia bez zabezpieczenia jednak partner nie skończył we mnie wyszedł przed końcem mam cykl mam 28-30 dniowy. Czy jest ryzyko ciąży? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się ruchoasz to jest.Po to jest ci/pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewielkie ale jest. Ryzyko zawsze istnieje. A stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji i należy o tym pamiętać. Na razie nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimalne. Jeśli owulacja Ci się nie przesunie to nie ma takiej możliwości. Warto dlatego ją sobie wyznaczać na bieząco. Wiadomo wtedy w które dni można zajść w ciażę. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę na ślinę, to taki tester. Jest bardzo pomocna w wyznaczaniu dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam sporo o tej afrodycie i chyba ją kupię. Faktycznie jest niedroga a jeśli ma mi pomóc to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ciebie wychodzi tak z 1%"ryzyka ". Podczas miesiączki plemniki się wypłukują z krwią a z resztą to stosunek przerywany więc i tak prawie ich tam nie było. Ja uprawiałam pełny seks z wytryskiem w okres i nie było ciąży. (Ale mam długie 32 dniowe cykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×