Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śluz niepłodny

Polecane posty

Gość gość

Witam, w tym cyklu zaczęłam monitorowanie swojego śluzu, zazwyczaj mam cykle 28 dniowe, dzisiaj jest 31 dc miesiączki brak, tylko śluz którego zdjęcie jest w linku. Co on może oznaczać? Infekcja, czy to jest to oznaka zbliżającego się okresu? https://zapodaj.net/323a58e84e2e7.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wahania w długości cyklu do 7 dni są normalne i nie świadczą o żadnych zaburzeniach.Przed miesiączką normalnie występuje śluz tzw.gestagenny.Biały, rzadziej żółty, gęsty i lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej rozumiem, tylko martwi mnie to bo pare ostatnich cykli miałam idealnie 28 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nawet w super-hiper-ekstra-mega regularnych cyklach może się trafić raz na jakiś czas cykl o kilka dni dłuższy lub krótszy.Idealnie równiutkie są tylko te sztucznie regulowane, np.przy pigułkach antykonceocyjnych.Tak więc kobieta która zawsze ale to zawsze miała cykle 28 -dniowe może raz na jakiś czas mieć cykl 31-dniowy lub, dla odmiany, 25- dniowy.Ważne tylko, by te odchylenia nie przekraczały 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozumiem, ale śluz który jest w linku co może oznaczać? Zbliżający się okres czy wręcz przeciwnie bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×