Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzi

sposoby i leki na uplawy

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny,czy macie problemy z upalawami,ja mam je czasmi,nawracaja,czy ja jakies domowe sposoby na ich pozbycie sie,albo lekrstwa bez recepty,ja zawsze chodze do ginekologa to mi cos przepisuje na recepte,ale chcialabym brac cos profilaktycznie,czy bierzecie cos dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na forummmmm
bierzesz tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
hej :) postanowiłam tu napisać,bo sama nie wiem,co mam,ale to chyba to.. od lipca ,czyli odkąd zaczełam uprawiać seks,od czasu do czasu coś mi dokucza..to tajkby trochę swędzenie,a trochę pieczenie. jednego dnia jest,drugiego nie..po skesie bardziej, iw czasie seksu tez..dodatkowo jest taka biała, bezwonna wydzielina, czasem troszke grudkowata,a czasem nie..ale to może po tabletkach,więc sama nie wiem.. wygląd częsci intymnyych ejst taki,jaki był...zadnych pęcherzyków ani nic..czy ktoś ma może pomysł,co to takiego? zaczynam się bać :/ a wizyta dopiero za miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z naturalnych sposobów
polecam kuracje jogurtem naturalnym... należy jeść go codziennie a w razie konieczności można zaaplikować go sobie do środka... mi zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
jeśli współżyjesz do końca tzn. z wytryskiem partnera w środku to może byc tak, że tak działa na Ciebie sperma... bo plemniki męskie mają właściwości neutralizujące kwaśne środowisko w pochwie, które jest dla nich zabójcze lae chroni kobietę przed infekcjami...stąd Twoje problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
ej, podszywaczom dziękuję. słyszałam o jogurcie,ale chciałąbym wiedzieć,co to właściwie jest..tj,nie jogurt, tlyko co mi jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infekcja grzybicza
najprawdopodobniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe to nie
miał byc podszyw, tylko chciałam zwrócić się do Ciebie bezpośrednio... zaczernij się to nikt nie będzie mógł korzystać z Twojego nicka... napisłam Ci, że byc może tak reagujesz na spermę partnera... warto by było trochę zakwasić organizm, jeść jogurt, są specjalne tabletki dla kobiet pomagające utrzymać kwaśny oczyn w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna tez kupic
vagical - to są globulki dopochwowe, bez recepty, bo homeopatyczne, własnie na nawracjące upławy, zapalenia , wspomagająco przy nadżerkach, kosztują okolo 16 zł za 10 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ja jeszcze leki dopochwowe bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
a, to przepraszam ;) kurcze,myslicie,że to na spermę? to chyba powinno mnie gdzieś w środku piec,a nie w okolicach łechtaczki i warg mniejszych..poza tym,jak mnie miesci tylko dłonią,to też to czuję.. a jeśli nie na spermę,to co to może być? przy upławach też są takie dolegliwości? grzybica boże...myśle,że nie,bo czytałam,że tam jest zielonkawa wydzielina, i to o zapachu specyficznym..a moja nie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
a nie wiesz,że są długie terminy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys kupowalam w aptece globulki dopochwowe propolis czy cos takiego. nie goi do konca, ale usmierza i lagodzi bol. Z domowych recept to polecam tez przemywanie sie ziolami z kory debowej, nagietka i pokrzywy (najlepsza jest kora). Mimo wszystko jednak polecam wizyte u ginekologa. oe srodki lagodza infekcje, ale nie zwalczaja jej do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirabeLka22
a nie lepiej wybrać się prywatnie?? przynajmniej przebada cie z góry na dół... ja już nigdy w życiu nie pójde państwowo do gina bo to buraki i na nic kasy nie mają więc na badania nie kieruja:o kiedy chodziłam państwowo dolegliwosci ciągle miała, ten bez badań przepisywał leki i po skończonej kuracji dla niego byłam już zdrowa:o bez badań oczywiscie:o przez ostatni rok prywatnie miałam wiecej badań zrobionych niż przez 5 lat prywatnie... a jogurtem w pipce to sobie mozesz tylko pogorszyc...:o ciemnogród:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirabeLka22
przez 5 lat państwowo miało byc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
hmm,nie sądzę,żebym sobie pogorszyła, ale na razie i tak nie mam jogurtu :P przede wszystkim,chcę wiedzieć,co to jest , dlaczego,tj jakim cudem to złapałam, i czy to się szybko da wyleczyć :/ nie powinnam była od lipca z tym czekac..tj,od końca lipca,ale myslałam na początku,że to tylko otarcia. prywatnie byłoby fajnie,ale studentka nie bardzo ma pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
kiedy zolty sluz jest normalny?? w jakie dni plodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirabeLka22
zawsze mozna iść do pracy:p jezeli uważasz ze jogurtem nie zaszkodzisz to polecam jagodowy:o ja upławy miałam przez DUZA nadzerkę której panstwowy nie widział:o i przez bakterię, która moze zagrazac życiu mojemu i mojego dziecka kiedy byłabym w ciazy. on niestety nie raczył wykonac badań zeby ją wykryć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mimo wszystko
polecam naturalny... a Ty jak nie wiesz o czym piszesz i tego nie przerabiałaś to nie zabieraj głosu... bo to tak jakby ślepy gadał o kolorach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
dobra, dajcie spokój ze smakami :P (ja lubie truskawkowy :P ) a w jaki sposób powstaje nadżerka? jutro pojde rano do przychodni,może spróbuję się zarejestrować na jakiśwcześniejszy termin, może ktoś zrezygnował. a póki co wysłalam pytanie do lekarza na onecie ;) praca bardzo chętnie, ale na razie proponuje mi się wyłącznie telemarketing albo zaczepianie ludzi i wciskanie im perfum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckckkvvkvk
ERTHE - to są typowe obajwy grzybicy. Idź do lekarza, bo ci się tylko pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirabeLka22
wiem o czym piszę, ale szlak mnie trafia jak czytam ze najpierw sie leczaniewiadomo czym a dopiero potem leca do lekarza z nasilonymi objawami... upławy mogą mieć przerózne przyczyny, od gzrybicy po raka... po co się zastanawiac i tracić czas?? od tego są lekarze a nie jogurty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erthe
o rany julek, ale mnie nastraszyłyście :( ale jesli (tfu!!!) grzybica, to mój partner też powinien mieć jakieś objawy,a on żadnych nie ma.. może by tak na odmiane ktoś mnie pocieszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
mialo byc w jakie dni cyklu jest zoltawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellis
grzybica u facetow najczesciej przechodzi bezobjawowo nie ma co probowac przeroznych specyfikow dostepnych bez recpety bez odpowiedniej diagnostyki uplawow, bo moga byc one wywolane przez wiele czynnikow trzeba zrobic posiew z pochwy, cytologie, badanie ginekologiczne itd i dopiero wtedy sie brac za leczenie i myslec o dalszych ruchach profilaktycznie polecam lacibios femina (to w przypadku ochrony przed infekcjami o roznym podlozu - bakterie, grzyby, rzesistek itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dflgbklj
erthe, grzybica...ja mam tak samo...powiedzmy, że teraz się przyzwyczaiłam do partnera...ale prezerwatywy tak na mnie działały np. ich brak też. Co prawda jestem po porodzie już dawno, ale to są objawy grzybicy. Z domowych sposobów przy swędzeniu tylko...dwa lub 3 razy dziennie podmywaj się woda z octem to zakwasza środowisko. I nie uzywaj wszelkich żeli do higieny intymnej. Może to zabrzmi dla niektóreych "gorsząco", ale szare mydełko, które nei podrażnia. A jeśłi sa jużupłary to w aptece bez recepty clotrimazol. Ale lepiej jednak poradzić się się lekarza. Na mnie w osrtym stadium clotrimazol nie działa, tylko pimafucin, pimafucotr, ale to już sa leki na receptę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dflgbklj
pimafucort - przestawiły mi się literki. I nei przerażaj się, nie jest to przyjemne, ale dużo kobiet ma te problemy i da się z tym żyć. aczkolwiek jest to nieprzyjemne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×