Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzi

sposoby i leki na uplawy

Polecane posty

Gość Kasiullka
No ja się takim naparem tak rozwaliłam. Rozsiałam sobie bakterie i było jeszcze gorzej :/ Juz nigdy nie dam się namówić na domowe sposoby leczenia upławów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchaszybka
ja mam upławy, bo wydzielina nie jest biała, tylko żółta, czasem z takim czarnym nalotem, ma nieprzyjemny zapach, poszłam do ginekologa, nie mógł mnie zbadać, bo jestem dziewicą, na moją informację że mam upławy, przepisał mi tabletki dopochwowe, chyba nystatynę, brałam, była chyba lekka poprawa, ale potem byłam na wakacjach, często korzystałam z basenu, znowu mam upławy. to wcale nie jest przyjemne, chciałam się tego pozbyć, nie mówiąc już o tym, że to może być coś poważnego i lepiej zacząć leczyć wcześniej, ale lekarz raczej zbagatelizował problem. na kolejną wizytę czeka się ponad półtora miesiąca. spróbuję z tym vagicalem, może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się właśnie pojawiły jakieś niewielkie upławy, dlatego pobiegłam do apteki i standardowo kupiłam sobie probiotyk femina doustny, który jest super i zawsze mi pomaga w takich sytuacjach. Biorę przez kilka dni i problem mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Przy problemie z upławami mnie ginekolog polecił stosowanie probiotyku Lactovaginal, który wpływa na ilość wydzieliny z pochwy, jest stosowany przy leczeniu upławów własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacibios femina jest skuteczny na różne "babskie" dolegliwości, bo ma szczepy bakterii dobrane do flory bakteryjnej typowej dla Polek. Zawsze go stosuję, jak coś zaczyna się dziać podejrzanego w moich miejscach intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałam że typowo polski probiotyk to provag-czytałam że ma konkretnie polskie szczepy baketrii i z tego co wiem produkowany jest w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lactovaginal tez jest polski, ze szczepami wyselekcjonowanymi od polskich kobiet. Sprawdzony, stosowany od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam  ma
zdaje się że te oba mają polskie szczepy tylko provag jest doustny a lactovaginal dopochwowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pozbyłam się upławów dzięki stosowaniu Lactovaginalu dopochwowego.Dzięki jednej kuracji doprorowadziłam siebie i swoją florę do oczekiwanego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na różne dolegliwości intymne zawsze pomaga lacibios femina, bo szczepy bakterii, które zawiera idealnie działają na florę bakteryjną kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi się pojawiają jakieś upławy czy pieczenie, to od razu biorę lacibios femina. To doustny probiotyk dla kobiet, który świetnie przywraca równowagę naszej florze bakteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszy raz kupilam provag, bo czytalam ze poleca go Polskie Towarzystwo Gienkologiczne, z tego powodu ze zawiera polskie szczepy bakterii, dzieki czemu kolonizacja pochwy u Polek jest wysoce skuteczna, zadzialal:) wiec teraz zawsze kupuje provag jesli jest potrzeba zazyc probiotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy upławach zawsze stosuje invag, który szybko działa w miejscu podania, zmniejsza ilość wydzieliny i łagodzi podrażnienie. Kapsułki zakładam przez kilka dni na noc, już po pierwszej czuję wyraźną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę lacibios femina - nie przepadam za preparatami dopochwowymi, a ten jest doustny, więc idealnie dla mnie. Zazwyczaj szybciutko wszystko potem wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo trzeba brać lacibios, żeby zadziałał? Kilka dni temu pojawiły się u mnie niewielkie upławy i najpierw chciałabym spróbować może pozbyć się ich na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę zadziałać sprawdzonym lekiem w punkt "bólu" .Mnie pomaga Lactovaginal ,który działa najszybciej a wierzcie mi kilka nowości rynkowych też przerobiłam i niestety, pomagały ale na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz szybko pozbyć się upławów zastosuj invag, który bardzo szybko i skutecznie działa. Wzmacnia on naturalną mikroflorę pochwy, zakwasza i normalizuje ilość wydzieliny. U mnie już po pierwszej kapsułce widać poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na dolegliwości kobiece, ale też zapobiegawczo, kiedy boję się, że mogę złapać jakąś infekcję intymną, biorę lacibios femina, bo zawarte w nim szczepy bakterii bardzo szybko przywracają równowagę florze bakteryjnej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie ostatnio zrobiłam kuku, jak postanowiłam pozbyć się przykrego zapachu z pochwy przy pomocy irygacji. No i sobie dobre bakterie skutecznie wypłukałam. Musiałam potem przez kilka dni brać ten probiotyk doustny lacibios, żeby florę bakteryjną do równowagi przywrócić. No i zadziałało. Ale się nauczyłam, że nigdy więcej irygacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wizytą u lekarza rzeczywiście różnie bywa;) dlatego wolę jak większość dziewczyn tutaj zadziałać szybko i skutecznie.Też stosuję Lactovaginal dopochwowy .A gdy dostaniemy się już do lekarza warto zadać mu , wszystkie nurtujące nas pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmella
Mnie lekarz powiedział, ze irygacji nie wolno sobie robić i doradził globulki gynauxil . Po 10 dniowej kuracji infekcja i upławy zniknęły, mam spokój, ale na wyjazd wakacyjny te wezmę sobie profilaktycznie, żeby nie załapać czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabranie probiotyku ginekologicznego na wakacje to dobry pomysł, zwłaszcza jak jedziemy nad wodę, długo chodzimy w stroju kąpielowym czy korzystamy z publicznych toalet. Mnie Lactovaginal pomaga i zabieram go na każde wakacje, dzieki temu nie martwie sie, że cos złapie i zepsuje mi to urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonky
ja po ostatnich wakacjach złapałam jakąś infekcję, kilka dni się męczyłam, ale w końcu poszłam do apteki i farmaceutka dała mi gynauxil, kazała stosować 10 dni i infekcja ustąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre globulki. Zawsze mam je w domu i polecam szczerze bo skutecznie lecza z wszelkich takich infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinekk
no ja też staram się mieć globulki gynauxil zawsze w domu, bo czasami łapię infekcje po basenie, wystarczy brać tydzień i infekcj amija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda okazja do spamu jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×