Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spóźniający się okres

Polecane posty

Gość gość

Witam! Okres spóźnia mi sie juz 9 dzień i jak na razie nie mam żadnych dolegliwości, które by na niego wskazywaly, jedynie bolesnosc piersi. Między 16-20 dniem cyklu dostałam brązowych uplawow (wystąpiły też niewielkie skrzepy krwi), które trwały ok. 3 dni. Z chłopakiem wspolzylismy bardzo prawdopodobne, że również w dni płodne,jednak za każdym razem był to stosunek przerwany w prezerwatywie, ktora nigdy nie pękła. Nie mam odwagi zrobić testu, bo nie jestem gotowa na ciążę. Czy w moim przypadku jest duże prawdopodobieństwo na ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć, może pani w kiosku przedziurawiła prezerwatywę. zrób test i tak nic teraz nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę nic napisać na pewno. Miesiączka spóźnia się z wielu powodów - stres, zmiany hormonalne. Ale z drugiej strony najczęstszą przyczyną jest ciąża. Stosunek przerywany i prezerwatywa nie dają 100% pewności. Wierzę, że jest Ci trudno zrobić test - bo może ujawnić niekoniecznie to,co by się chciało. Z drugiej strony teraz pewnie też nie jest lekko - w niepewności. Gdybyś miała potrzebę jeszcze pogadać na temat wczesnych objawów ciąży albo gdyby wynik wyszedł pozytywny, zostawiam mojego maila: annamarta.jaczyty@gmail.com Pozdrawiam Cie ciepło! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, dziś dostałam okresu, co prawda z 11-o dniowym opóźnieniem, ale najważniejsze sie pojawił. Jednak wybiorę sie do ginekologa, bo jednak to plamienie mnie zanjepokoilo. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×