Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werwa83

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość Werwa83

Hej Jak długo staraliście się o maluszka ? Czy pilnowaliście dNi płodnych czy to tam po prostu się udało ? My już kolejny miesiąc soe staramy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dni płodnych nie trzeba "pilnować" ale warto je ZNAĆ, ponieważ w pozostałe dni cyklu trudno zajść w ciążę.Najlepiej kup sobie mikroskop ze śliny-pokazuje dzień owulacji i dni płodne poza tym.Najlepiej jednak kochać się na luzie przez cały cykl Dopiero po roku (12 cyklach-u mnie byłoby to więcej niż rok) starań można mówić o problemach z płodnością.Nadmierny stres utrudnia zajście w ciążę.Ludzie powinni się kochać, a nie "robić dziecko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja znam dobrze swój cykl, więc wiem, że poczęliśmy nasze dzieci w czasie najbardziej płodnym.ALE to nie było tak, jak w tych głupich filmach:"szybko, szybko, stary, bo mam teraz owulację!-a w niepłodne to możesz sobie darować!"-po prostu się kochaliśmy.Cały czas.Mimo, że mam nieregularne cykle i problemy hormonalne, zachodziłam w ciążę po 3-4 cyklach.Nieco dłużej może to potrwać po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.Ale to też nie jest reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werwa83
Ja właśnie miałam spirale hormonalna , ale wyjęłam ja w październiku..... Przy pierwszej ciazy żadnego problemu nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
My sie staramy ponad cztery lata mamy juz dziecko9letnie,mysle,ze nie bedziemy juz mieli dzieci,odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie drugi miesiac,nie bralam nigdy tabletek,ale czytajac wypowiedzi ludzi ktorzy straja sie o dziecko latami to zaczynam sie obawiac ze moze nie byc tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela123
My o dziecko staralismy się niecałe dwa miesiace. Poszłam do ginekologa zrobiłam potrzebne badania i zaczelam brac pregne plus. Teraz jestem w siodmym miesiacu ciazy i juz nie moge sie doczekac kiedy moj synek przyjdzie na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu z 10:34-przede wszystkim nie myśl o tym, że może Ci się nie udać.Psychika ma duży wpływ na płodność człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Hej staraczko ":) też aktualnie staram się o bobasa. Już drugi cykl leci. Z pierwszym dzieckiem udało się za pierwszym razem a teraz lipa. No ale cóż trzeba być cierpliwym, :) może będziemy tutaj wymieniać się doświadczeniem i się wspierać? jak coś jestem chętna, chętnie wysłucham i sama się wygadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do trzech razy sztuka :-) Staraliśmy się 3 miesiące :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej się wyłączyć wiem że to nie jest łatwe u nas było wszystko ok podjęliśmy się nawet iui bez powodzenia,potem ivf i się udałi dziś mój Cud wymarzony ma 5lat ,a później głowa się odblokowana i udało nam się naturalnie zajść w ciążę więc naprawdę z doświadczenia wiem że jeśli badania są ok to głowa blokuje i trzeba wiele cierpliwości w starania włożyć.powodzenia dla wszystkich staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werwa83
Sybilla27 Bardzo chętnie , zawsze raźniej. Ja teraz 5 dzień po owulacji i mam ochotę zrobić test , ale pewnie za wcześnie. Poczekam do poniedziałku. Mam dziwny posmak w ustach jakbym się metalu najadła. Czy to ma związek , nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werwa83
22:29 Masz racje , tez tak myślałam cały miesiąc a teraz " jajko znoszę " z niecierpliwości. Postaram soe nie nakręcać , mam pracowity weekend to moze mniej będę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Werwa83 <3 Moja droga czemu to tak kusi? chciałoby się testować jak najszybciej znam to :) ciągłe obserwacje ciała, długo się już staracie? i czy codziennie? myśmy tamten miesiąc kiepsko pracowali bo dopiero od połowy cyklu mojego i co drugi dzień. Mówią że niby najlepiej kochać się rankiem , łatwiej począć i niby plemniki silniejsze. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Jak zaszłam z synem to myślałam że normalnie nie udało się bo pojawiło się plamienie ciemne tylko jakieś mało obfite czekałam dwa dni nie rozkręciła się miesiączka i tak test zrobiłam a tam dwie kreseczki, jedna taka słabiutka a druga mocna. Potem krwawiłam jasną krwią jeden dzień, byłam u gina potwierdził ciążę a plamienia miałam jeszcze z tydzień, potem wszystko ustało, teraz młody ma roczek a my chcemy dla niego rodzeństwa, aczkolwiek wiem że życie daje Bóg, i jak będzie nam pisane to da a jak nie to nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Metaliczny posmak w ustach często jest objawem ciąży, ale także, np.odwodnienia (kiedyś tak miałam).Z testem ciążowym lepiej się wstrzymać do 7, a najlepiej 14 dnia po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werwa83
Sybilla27 Kusi , kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
U mnie dzisiaj 14 dzień cyklu, jakoś leci, nie pamiętam już jak to było z pierwszym dzieciątkiem ale u mnie chyba pierwszym objawem były dreszcze w nocy, ciągle mi było zimno i to tak od 20 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z dziewczyn stara się w jakiejś klinice o maleństwo? ;) Mam kilka pytań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×