Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sybilla27

Starania po cesarce.

Polecane posty

Gość sybilla27

Witam wszystkich. Mam pytanie są tutaj jakieś kobietki starające się o drugie dziecko po porodzie cc? Albo osoby które już zaszły? ile wam to zajeło? jak przebiegała ciąża? z mężem staramy się drugi cykl, pierwszy się nie udał :( i już zaczynam się martwić, naczytałam się w necie o problemach z zajściem, o zrostach. Byłam u ginekologa i stwierdził że nie powinnam mieć problemów z zajściem w ciąże, że niby wszystko okej, jak mi robił Usg stwierdził że blizna jest dość gruba nie wiem o co choidziło, powiedział że nie mam czym się martwić. Wiadomo życie daje Bóg :) teraz tylko czekać, a jak było z wami? po jakim czasie się udało? jaka jest różnica między waszymi dziećmi ? pozdrawiam . Sybilla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Miałam cesarkę zaszłam dwa lata po niej. Też się bałam bo staraliśmy się dobre 4 miesiące. Niewiem dlaczego . Ale udało się i mamy dwa skarby. Teraz chcemy mieć trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Spokojnie.Ja jestem niepełnosprawna, miałam 3 cesarki, z pewnością mam zrosty.W kolejne ciąże zachodziłam bez problemu po 3-4 cyklach starań.Dopiero po 12 miesiącach (cyklach) starań można mówić o problemach z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybil27
Troszkę mnie podniosłaś na duchu. Jednak ciut się martwię. Zwłaszcza że po pierwszym cyklu starań dostałam okres 5 dni za wcześnie, był obfity jak nigdy i dłuższy. Nie wiem co myśleć. Bardzo pragniemy mieć drugie dziecko. Mam krótkie cykle. Czy to możliwe że mogę mieć owulację zaraz po okresie? w pierwszej ciąży tak zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po pierwszej cesarce zaszłam w kolejną ciążę po 2,5 roku, w drugim cyklu starań :) Ciąża bezproblemowa, donoszona bez powikłań i zakończona kolejnym cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Przy krótkich cyklach-poniżej 28 dni-możesz mieć owulację tuż po okresie lub nawet w jego trakcie (pod koniec) Ja mam zazwyczaj długie cykle, ale w ostatnią ciążę zaszłam z owulacji w 9dc.Między pierwszym a drugim dzieckiem-5 lat różnicy, między drugim a trzecim-2 lata.Najlepiej kup sobie mikroskop ze śliny, żeby łatwiej rozpoznać dni płodne.Wahania cyklu do 7 dni w obie strony są normalne.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugą ciążę 13ms po cc w trzecią 17ms po cc mam duże zrosty w trzeciej ciąży źle się czułam prowadzący powiedział że kolejna ciąża byłaby ciążą wysokiego ryzyka więc teraz mam "problem" z antykoncepcją boję się wpadki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Właśnie tak mi się wydaje że owulka przypada mi w okresie lub zaraz po. Nawet śluz płodny mam z miesiączką. Chciałabym żeby się udało, ale teraz tyle się słyszy o nieudanych staraniach. A macie jakieś sposoby żeby zwiększyć swoje szanse w danym cyklu kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Łykaj suplementy dla starających się, dbaj o zdrową dietę i właściwą wagę-a oprócz tego odpręż się i myśl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu z 22:21-jeżeli wpadka byłaby dla Ciebie ryzykiem zdrowotnym, najlepiej stosuj DWIE metody na raz.Np.pigułki i prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo mam wkładkę ale chyba muszę wyjąć ciągle plamie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×