Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edytkaaa1980

staranka z ovufriend

Polecane posty

Gość Edytkaaa1980

czesc dziewczyny - czy są tu jakieś staraczki z ovufriend? Ja dopiero zaczynam obserwacje cykli-macie jakieś rady dla mnie? Czy mierzenie tempki jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_Janka
ja się starałam z nimi o drugie dziecko :) udalo się po 3 miesiacach, a mam juz grubo ponad 30, więc całkiem nieźle. Ja mierzyłam tempkę, żeby miec pewnośc co do owulacji, ale nie jest to konieczne. Jak będziesz obserwowac śluz i ewentualnie zrobisz testy owu, to też spokojnie wykryje Ci owulkę. Ale z własnego doświadczenia polecam mierzenie, bo szybko można się przyzwyczaic, a metoda w sumie najlepsza, jeśli nie stac kogos na bieganie na monitoring w każdym cyklu ;p;p A dlugo się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaa1980
krótko dopiero 3 miesiąc... ale jak tak przeglądam wykresy dziewczyn na ovu- widzę, że większość mierzy tempke, więc chyba się przekonam do tego. może od następnego cyklu, jeśli teraz się nie uda- to sprubuje :-) kurcze zazdroszcze, że masz już dwójkę szkrabów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_Janka
Tobie wkrótce też się uda. :-) trzymam za to kciuki ! daj znać czy w tym cyklu się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaa1980
W tym cyklu się nie udało, ale nie tracę nadziei... Od tego cyklu mierzę tempkę i zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_Janka
I jak idą pomiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten ovufriend jest bezpłatny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_Janka
No jasne, że bezpłatny- tzn. jest też abonament premium, ale to jak chcesz to wykupujesz (to masz wtedy wiecej funkcji), ale jak nie chcesz płacić to korzystasz za darmo i też masz wyznaczaną owulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś z was zamiast z portali korzysta z komputera cyklu? interesuje mnie głównie cyclotest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja mam cyclotest. używam go niestety dopiero 2 miesiąc więc komputerek się jeszcze uczy ;) ale jeśli masz jakieś pytania, to postaram się na odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komputer cyklu to nie mały wydatek- niestety niewiele kobiet może sobie pozwolic na jego zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka91
dokładnie, a ovufriend dobrze wyznacza owulację i jest to bardzo wszystko prosto zobrazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaa1980
Właśnie ovufriend wyznaczylo mi owulkę :) współżyliśmy w dzień owulacji, więc jestem pełna nadziei!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edyta testowałaś? ;-) daj znać czy się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"komputer cyklu to nie mały wydatek- niestety niewiele kobiet może sobie pozwolic na jego zakup. " lady comp owszem jest dobry, ale też bardzo drogi. tak samo skuteczny i znacznie tańszy jest cyclotest. ma też dodatkowe funkcje co jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaa1980
jeszcze nie- ale dzięki, że pytasz. Ovufriend pokazuje mi testowanie za kilka dni :-) dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , ja rowniez z mezem staramy sie o pierwsze dziecko mam nieregularne cykle i ciezko mi okreslic dni plodne takze zdecydowalam sie skorzystac z ovufriend . To jest moj pierwszy cykl na ovufriend takze jeszcze ciezko mi cokolwiek napisac na ten temat :) lecz mam nadzieje ze nam pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×