Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek... skończył we mnie

Polecane posty

Gość gość

Cześć kobietki, opiszę Wam pokrótce moją sytuację.. przechodząc do sedna jak możecie wywnioskować po temacie chodzi o stosunek i jego konsekwencje. Kochałam się z moim partnerem po miesiączce w dni płodne bez zabezpieczenia, tzw, stosunek przerywany, po zerknięciu do kalendarza menstruacyjnego okazało się, że szansa na ciąże w ten dzień była wysoka.. tydzień później, ponieważ mój chłopak pracuję w delegacji odbyliśmy kolejny stosunek bez zabezpieczenia.. i skończył we mnie.Wiem, zachowaliśmy się oboje nieodpowiedzialnie. Pytanie brzmi, jakie są szanse, że jestem w ciąży? Uprzedzając pytania nie mamy po 18 czy 19 lat.. jesteśmy ze sobą długo i ewentualną ciążą byśmy nie byli zmartwieni, ale zastanawiam się nad tym, bo wcześniej podobnej sytuacji nie miałam, a na zrobienie testu jest za wcześnie..w niedzielę powinnam dostać okresu. Jak myślicie? Co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co to gdybanie?Mamy z fusow wywrozyc ci czy jestes w ciazy czy nie?Jak zacznie spozniac ci sie okres to zrobisz test i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli były to rzeczywiście Twoje dni płodne, to szansa na ciążę jest bardzo wysoka.Na pocieszenie-kalendarzyki czasem/często źle je wyliczają.Zamiast tego, jeśli nie jesteś w ciąży, zacznij lepiej obserwować kiedy masz owulację.Kobieta jest najbardziej płodna 3-5 dni przed owulacją i 3 dni po niej.Tak więc jeśli kochałaś się nawet w dni płodne, ale do owulacji było jeszcze więcej niż 5 dni, to w ciążę raczej nie zaszłaś.Najprościej można to badać mikroskopem ze śliny.Tymczasem jednak zrób test ciążowy-co najmniej 14 dni po ostatnim stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsumpcja piz.y moze skończyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli powstaje nam nowa samotna matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej istnieje możliwość zapłodnienia. jednak na Twoim miejscu nie korzystałabym z kalendarzyka, bo jest nieskuteczny. dużo lepszym rozwiązaniem wg mnie byłby mikroskop owulacyjny. Jest bardzo wygodny i wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×