Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość favorite_lion

Surogatka w Polsce?

Polecane posty

Gość favorite_lion

Witam. Przez wiele lat marze o dziecku. Przeszły długotrwałe leczenie, IVF - niestety. Wiek i stan zdrowia nie pozwala czekać, więc pomyśle o macierzyństwo przez surogatstwo. Mieszkam od wielu lat w innym kraju, żonaty, jednak surogat tu jest zabronione. Czy ktoś ma informacje, jak sytuacja u Polska? Jeżeli jest to konieczne w celu rozwiązania? Od czego zacząć? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie, nawet minimalne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Сześć Myślę, że lepiej zwracać się do firm, które fachowo mogą tym się zająć. Ich są dużo w Europie. Jak właśnie w Polsce sprawy z tym nie znam, może ktoś podpowie po doświadczeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest to nielegalne ale istnieje forum na którym takie kobiety się ogłaszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna link?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mogę poradzić jedno agencje "Pogotowie" (http://www.pogotowie.com.ua/). Nam go też poradzili znajomy. Zwracaliśmy się do ich, znajdujemy się teraz na etapi poszukiwania kandydatki pod wszystkie nasze parametry. Chcę powiedzieć, że jak długo wszystko bardzo się podoba. Ceny są umiarkowane, stosunek jest uważny. Mamy nadzieje, że wszystko wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fatima.m@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×