Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominiika

Swędzenie i pieczenie miejsc intymnych

Polecane posty

Gość dominiika

Mam wielki problem od 3 dni bardzo swędzą mnie wargi sromowe i piecze pochwa. Nie wiecie co to może być i jak sobie z tym poradzić? Jestem niepełnoletnia i wstydzę się o tym powiedzieć mamie. Mogę kupić sobie jakieś leki ale tylko bez recepty. Nigdy nie byłam u ginekologa i boję się do niego iść z mamą jak i sama. Prosze Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
Żadna tak nie miała? To jest nie do wytrzymania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrescie musisz przełamać wstyd i pójść do lekarza.Na plaży w lecie nie wstydzisz się rozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
Ale czym to może być spowodowane i co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bakteria jakaś albo grzybek, nie ma specjalnego powodu, po prostu sie przypaleta i jest. Pomocniczo kup sobie clotrimazolum w maśc****are złotych a już jakaś ulga, jednak polecam wizytę u ginekologa bo pewnie potrzebne będzie coś na receptę dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
Ups aż tak źle jest. Chyba będe musiała mamie powiedzieć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj masc pierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
No to spróbuje. A jak ją rozsmarować? W środku też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przy wejściu do pochwy, do środka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
Ok, kupie jutro i zobaczę jak to będzie. Po ilu dniach mogę spodziewać się poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę maść polezam zdecydowanie, tylko o***t też posmaruj, bo bakterie się przenoszą !! Ulga prawie natychmiastowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze jak bedziesz smarować trzy razy dziennie to już na drugi dzien będzie lepiej. Ja tez stosuje te masc jak tylko coś czuje nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiika
Ok, dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich dolegliwościach u mnie sprawdza się podmywanie tamtum rosa lub naparem z kory dębu, smarowanie clotrimazolem oraz na noc dopochwowo globulka probiotyku invag, wszystko jest bez recepty. Jeśli chodzi o wizytę u ginekologa to najlepiej iść z mamą będzie ci raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Do tej maści tez proponowałabym Ci probiotyk dopochwowy, żeby zadziałac tez od środka. Ja kupuje Lactovaginal, znany, sprawdzony a przede wszystkim skuteczny i do tego maść clotrimazolum. Jednak jeśli nie przejdzie Ci po kilku dniach lub objawy sie nasilą to nie czekaj tylko idz do ginekologa, bo bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, po to jest ginekolog, aby pomóc, bo jeśli zbagatelizuje się taką infekcję, może być tylko gorzej. JEśli jesteś z Krakowa dobry ginekolog jest tutaj - http://gemini-med.pl - byłam tam na swojej pierwszej wizycie gdy miałam podobny problem i rozumiem,że możesz się stresować, ale sama zobaczysz, że nie ma powodu - trzeba tylko dbać o siebie i się przełamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda wizyta u ginekologa, nawet teraz jak jestem po 30 nie jest przyjemna i troszkę stresująca. Nic się nie martw, będzie dobrze. Po wyleczeniu na co dzień stosuj provag żel który chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, jest bezzapachowy i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam moją pierwszą wizytę u ginekologa...też miałam problem z pieczeniem ale u mnie pojawiło się jak zaczęłam chodzić na basen.Nic nie pomagało ,maści,żele z apteki a jak się później okazało zrobiłam sobie tym testowaniem jeszcze gorzej. Od gina dostałam lek dopochwowy z pałeczkami kwasu mlekowego Lactovaginal .Na efekt nie musiałam długo czekać i jestem bardzo zadowolona ale pamiętaj jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś dodatkowe objawy to nie masz na co czekać i umów się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas się obawia wizyty u ginekologa, trochę jest lepiej jak jesteśmy w ciąży bo wtedy wizyty są często, wtedy chodzi już nie tylko o nas ale także o dzidziusia. Ja czekałam na każdą wizytę aby zobaczyć postępy mojego bobasa. Lactovaginal również stosowałam tylko zawsze po wyleczeniu infekcji, w ciąży używałam go profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda w ciąży stres jest mniejszy, pamiętam że zawsze wyczekiwałam kolejnego usg żeby zobaczyć jak maluszek rośnie i czy jest zdrowy. Ginekolog jak każdy inny lekarz, trzeba się przełamać i tyle :) Dodam jeszcze że całą ciążę zażywałam provag, nie miałam w tym czasie żadnej infekcji intymnej, probiotyk dobrze regulował pracę jelit – zaparcia mi nie dokuczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstydliwy problem moja lekarka zapisała mi tabletki Feminvaxin, które miałam brać ja i mój partner.Cena straszna bo z wysyłką zapłaciłam ok 70 zł a poprawa widoczna była na chwilę.Następnie aplikowałam polecony Lactovaginal.Cena o wiele niższa bo w promocji ok 20 zł.I tu zaskoczenie pomimo mojego wcześniejszego rozczarowania.Lek ten działa natychmiast w miejscu którym trzeba i nie obciążam wątroby i żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×