Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edyta_czarna

tabletka 72 po a suchość pochwy

Polecane posty

Gość edyta_czarna

Hej dziewczyny, Trzy dni temu byłam zmuszona wziąć tabletkę 72 po. Moim głównym problemem jest suchość pochwy. Czy którejś z Was być może też to się zdarzyło,czy powinnam się martwić,że to objawy infekcji? Z góry dzięki za pomocne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se illadian w zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam suchość pochwy chociaż nie aż tak odczuwalna i podczas kolejnego stosunku trochę zatarłam pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Kup sobie w aptece Hydrovag, jest bardzo skuteczny w leczeniu suchości pochwy. Zawiera kwas hialuronowy, który podobnie jak w kosmetyce odpowiedzialny jest za nawodnienie i utrzymanie go na własciwym poziomie. Kuracja trwa tydzień, zakładasz globulki dopochwowo, ale na podtrzymanie efektu dobrze jest stosowac go np 1-2 globulki w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz suchość nie będziesz się ru/chała i nie trzeba brać tabletek "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn suchości pochwy jest cała masa, na kafeteria tv ostatnio oglądałam materiał na ten temat więc poszukaj sobie i obejrzyj. Objawy infekcji to głównie - upławy, pieczenie pochwy, zaczerwienienie itp. a nie suchość. Być może jest to przez tą tabletkę, poczekaj jakiś czas i gdyby problem sam nie zniknął to dopiero szukaj przyczyny. Póki co zastosuj wspomniane globulki i np. provag żel, który nawilża, dba o prawidłowe pH dzięki czemu zapobiega infekcjom. Możesz smarować się nim każdorazowo po umyciu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przy suchości pochwy spowodowanej zaburzeniami hormonalnymi pomógł bromergon, który obniżył poziom prolaktyny i hydrovag, globulki z hialuronianem sodu, poprawiające nawilżenie oraz sprężystość śluzówki. Globulki łatwo się zakłada, tylko niewielka ilość z powrotem wypływa, nie musiałam przy nich stosować wkładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie suchość pochwy najbardziej dokuczała po porodzie, o seksie nie mogło być mowy, gin polecił mi aby smarowała się provag żelem przed stosunkiem, nawilża, nie podrażnia, nie uczula, u mnie się sprawdził. Po kilku tygodniach problem zniknął a ja żelem smaruje się zawsze po kąpieli gdyż chroni przed infekcjami - zawiera kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×