Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panikara7

Tabletka 72h po i spóźniony okres

Polecane posty

Gość Panikara7

Witam, moja sytuacja wygląda następująco : Dziś jest 2 dzień, kiedy spóźnia mi się okres, zawsze mam 11 co miesiąc, z ostatnich wyliczeń cykl trwa co 31-32 dni, okres trwa ok 6 dni. Współżyłam 4 razy, zaraz po miesiączce 19.08, potem 27.08, 2.09 i 4.09 Nie używaliśmy żadnej metody antykoncepcyjnej, jedynie stosunek przerywany. Jednak 4.09 partner moim zdaniem wyszedł trochę za późno, jednak on uważa inaczej. Wolałam zapobiec pewnym konsekwencjom i następnego dnia poszłam na wizytę do ginekologa, a po 27h od stosunku zażyłam tabletkę po. Dziś mija tydzień i 1 dzień od jej zażycia. W dniu przewidywalnej miesiączki pojawiły się nabrzmiałe i boląc piersi oraz do tej pory wyczuwalny ból jajników. Z tego, co czytałam w ulotce, taka tabletka powoduje opóźnienie okresu do 7 dni, jednak bardzo się stresuje, kiepsko śpię, nie mogę skupić się nad innymi rzeczami, bo ciągle myślę o tym. Nie wiem, co robić. Dodam jeszcze, że wykryto u mnie nadżerkę. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Miło by było, jakbyście się wypowiedziały na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw z gorączką
Z głupimi ludźmi nie ma co dyskutować. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Czyli rozumiem,że tu są sami głupi ludzie, którzy nie potrafią udzielić mi rady ;-) Dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw z gorączką
Z głupimi jest tak samo jak z uzależnionymi-ostatni zdają sobie sprawę ze swojej głupoty. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
To szczerze Ci współczuję, że dopiero teraz zrozumiałaś swoją głupotę ( albo i jeszcze nie). Umieściłam tu inny temat, jeśli nie masz nic do powiedzenia w nim- bardzo fajnie by było, gdybyś skończyła dyskusję o głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw z gorączką
Jak będę chciała i dobry humor miała. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka po to ogromna dawka hormonów, nie tylko może opóźnić okres nawet o więcej niż 7 dni, ale i powodować różne skutki uboczne typu właśnie ból piersi czy brzucha, rozregulowanie cyklu itp. dlatego póki co sie nie denerwuj, odczekaj 14 dni od ostatniego stosunku i zrób wtedy test ciążowy ale w sumie, skoro i tak lecicie na przerywanym i tylko po jednym z tych stosunków wziełaś tabletke po, to zawsze jakaś tam szansa na ciążę jest Perw widzę chora, zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw z gorączką
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
moniak dzięki za normalną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Szkoda, że tak mało kobietek wypowiedziało się w moim temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taneczka
duzo informacji na temat działania escapelle znajdziesz na www.wpadka.pl. Miozesz tez zadac pytanie ekspertowi który udzieli Ci odpowiedz na pytanie na które nie znajdziesz odpowiedzi na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara7
Dzięki, ale jest już wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po tabletce po okres spóźnia mi się juz tydzień testy wyszły negatywnie czy jest to normalne czy jednak mogę być w ciąży mimo wszystko proszę iodpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara 2
Kiedy nastąpił okres ? Mi spóźnia sie juz 9 dni nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tylko obróbka skrawaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3101
Kilka dni temu miałam ten sam problem co większość z was. Odchodziłam od zmysłów, bo nie dostałam miesiączki na czas. Oczywiście sprawa wyglądała jak u was, czyli zażyłam tabletkę ellaone (w czasie do 24h od stosunku). Okres spóźnił mi się 4 dni, ale jest! Pamiętajcie, że ellaone to duża dawka hormonów i może wpłynąć na wasz cykl. Mam nadzieje, że pisząc to uspokoiłam trochę kolejne kobiety szukające odpowiedzi i wyczekujące na okres. W internecie znalazłam również informacje na temat ellaone, które mówią, że jeśli zażyjemy tabletkę zanim dojdzie do zapłodnienia to substancje w niej zawarte nie dopuszczą do niego, a jeśli nawet doszło do zapłodnienia, a zażyjemy tabletkę zgodnie z jej zastosowaniem (do 5 dni po stosunku) substancje zawarte w tabletce uniemożliwią zarodkowi zagnieżdżenie się i doprowadzi do obumarcia zarodka (a tej informacji producent już nie ujawnia oficjalnie, ale najważniejsze że tabletka działa i spełnia swoją rolę). Trzymam kciuki za was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci/pę trzeba zabezpieczać a nie wywoływać poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia Jeśli nie planowałaś ciąży, a stało się lub obawiasz się, że jesteś w ciąży i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić - skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Zespół Telefonu Zaufania i Netporadni to grupa specjalistów z wielu dziedzin zawodowych. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskasz informacje z różnych obszarów wiedzy,w zależności od potrzeb. Łączy nas przekonanie, że jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne  a także wiedzę z zakresu: 1. medycyny, 2. farmakologii, 3. procedur wsparcia instytucjonalnego, 4. psychologii, 5. prawa, Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×