Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oann

Tabletka po

Polecane posty

Witam. Zażyłam tabletkę awaryjną "ellaone" około 36 h po stosunku bez zabezpieczenia. Na następny dzien wystąpiły u mnie skutki uboczne w postaci : bólu brzucha, senności , pogorszenie wzroku,złe samopoczuciae opuchlizny twarzy. takie skutki uboczne utrzymywały się około 3 dni . Natomiast do dnia dziejszego (8 dni od zażycia tabletki) wciąż mam nudności i bóle podbrzusza i jajników (co może być oznaką zbliżającej się miesiączki).Moje pytanie jest jak długo mogą występować nudności po zażyciu tabletki "ellaone" Dodam że moje misiączki są bardzo nie regularne wiec nie potrafię określić dokłądnie dni płodnych. Kożystałyście z takiej tabletki awaryjnej ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie brałam takiej tabletki ale wydaje mi się, że 8 dni to trochę za długo. Moja koleżanka zażywała i miała nudności tylko w dniu zażycia tabletki. Najlepiej chyba będzie, jak wybierzesz się z tym problemem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak każdy lek, ellaOne może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, mdłości, ból brzucha oraz bolesne miesiączkowanie. Są to również możliwe objawy ciąży. Jeśli okres się nie pojawi, krwawienie będzie nietypowo skąpe lub nietypowo obfite niż zazwyczaj lub jeśli pojawią się objawy wymienione powyżej po zastosowaniu tabletki, powinnaś wykonać test ciążowy. Jeśli wystąpią u Ciebie działania niepożądane, warto porozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka też wzięła (kilka razy nawet) i za każdym razem wychodził z niej przysłowiowy diabeł. Żyć się z nią nie dało. Mniej więcej tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×