Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffe

tabletki a antybiotyk

Polecane posty

Hej, dziewczyny czy wiecie może w jakim stopniu zażywanie antybiotyku obniża skuteczność środków antykoncepcyjnych? Czy w przypadku jednoczesnego ich stosowania i stosunku zakończonego wytryskiem na zewnątrz powinnam zgłosić się po Postinor? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też się nad tym zastanawiam. MIałam zabiegi stomatologiczne (uzuwanie b. trudnych ósemek) a po nich antybiuotyki. Więc zgodnie radą mojego \"Gienka\" zafundowałam sobie 4 tygodnie tabletek; potem zabieg i przez tydzień antybiotyk - już bez pigułek (w tym tygodniu odstawiłam męża od łoża) - pod koniec wytąpiła normalna miesiączka; potem znów 4 tygodnie pigułek potem zabieg antybiotyk (bez pigułek) i pod koniec tygodnia rapotem niewielkie krwawienie - kilkanaście kropli w pierwszy dzień i potem przez 5 dni niewielkie plamienia zamiast zwyczajnego krwawienia. Czyżbym rozregulowała sobiue organizm. Mój ginekolog zawsze powtarza \"moja zona ma okres raz na 3 miesiące, bo tak jej się chce\" A ja nie mam przekonania do takiego stosowania środków i zaburzania naturalnego cyklu . A może jednak zaciążyłam? Najgorsze , że wmiędzyczasie miałam robione rtg zębów i zawsze pytali czy czasem nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze raz podkreślę, że w tygodniu gdy brałam antybiotyk nie współżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×